Beykoz Trabzonlular Derneği ’nden 100 Bin TL Ramazan yardımı

  • 0
  • 7181
Beykoz Trabzonlular Derneği ’nden 100 Bin TL Ramazan yardımı
Beykoz Trabzonlular Derneği ’nden 100 Bin TL Ramazan yardımı

Beykoz’un etkili STK’ları arasında yer alan Trabzonlular Derneği, her yıl Ramazan ayında yapmış olduğu sosyal yardımının miktarını bu yıl arttırdı.

Geçtiğimiz yıl ramazan ayında 40 bin TL sosyal yardım yapan Beykoz Trabzonlular Derneği bu yıl Ramazan yardımını 100 Bin TL’ye çıkardı.

Ailelerin bir nebze olsun yüzünü güldürmek amacıyla çalışmalar yapan Beykoz Trabzonlular Derneği bu yılda sosyal yardımlara devam etme kararı aldı.

Dernek Başkanı Erdal Uzuner, "Ekonomik güçlük yaşayan Beykozlu hemşerilerimizin Ramazan ayında biraz olsun nefes almalarına vesile olmak istedik. İhtiyaçlarını diledikleri gibi almaları için alışveriş kolisi yerine alışveriş kartı vermeye karar verdik. Bir nebze olsun ailelerin mutfak ihtiyaçlarını giderebilirsek ne mutlu bize. Böyle mübarek ayda inşallah hayırlı bir iş yapmış oluruz" diye konuştu.

Beykozlu Trabzonlular Derneği, 500 TL değerindeki alışveriş kartlarından 100 bin TL'lik yardımda bulunacak.

Trabzonlu İş İnsanları ve Yönetim Kurulu Üyelerinin, Beykozluların sıkıntılarını azaltmak adına her biri 500 TL değerinde 200 kart bastırarak, bunları ihtiyaç sahibi 200 Beykozlu aileye dağıtma kararı aldı. Öte yandan alışveriş kartlarının Paşalı Marketleri, BİM Marketlerin ve A101 Marketlerinde kullanılabileceği öğrenildi.

Haber Merkezi

Ünlü oyuncu Beykoz’da İETT şoförünü yumrukladı
Önceki Ünlü oyuncu Beykoz’da İETT şoförünü yumrukladı
Beykoz ormanları icradan satılığa çıkarıldı
Sonraki Beykoz ormanları icradan satılığa çıkarıldı