Beykoz Toplum Ruh Sağlığı Merkezi hastaları buluştu

  • 04.03.2020 17:38
  • Güncelleme: 14.02.2022 15:31
  • Okunma: 8837 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi hastaları, düzenlenen moral etkinliğinde bir araya geldi.
Beykoz Toplum Ruh Sağlığı Merkezi hastaları buluştu

Etkinlik ve hastaların durumuyla ilgili bilgi veren Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Süleyman Erdoğdu, serviste 450 hastanın takip edildiğini ve aynı zamanda sosyal yaşama katılımı için de çalışmaların yapıldığını söyledi.

Erdoğdu, "Beykoz Devlet Hastanemize bağlı birimimizde yaklaşık 450 hastamız düzenli olarak gelip sosyal faaliyetlere katılıyorlar. Evlerinin dışında farklı bir ortamda bulundukları için tedavilerine ayrıca bir katkı sağlanıyor. Hastalarımızın burayı terk etmemeleri adına bu tarz sosyal etkinlikler düzenliyoruz." dedi.

Her ay bu şekilde etkinliklerin düzenlediğini ifade eden Erdoğdu, "Burada güzel bir etkinlik oldu. Bundan bir ay önce kahvaltı programımız olmuştu. Bunun yanı sıra her hafta bir hastamızın doğum gününü kutluyoruz. Bu doğum günü partilerine de 450 hastamızın büyük çoğunluğu katılıyor. Bu etkinliklerimizin devamını da sağlayacağız" diye konuştu.

Aileleriyle birlikte etkinliğe katılan Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde tedavi gören hastalar, hastane bünyesinde düzenlenen etkinliklerden memnun kaldıklarını dile getirdi.

Etkinlik, Beykozlu iş insanları Taner Mert, Cemalettin Sarıçiçek ve Mustafa Demir'in sponsorluğunda gerçekleşti.

Beykoz Devlet Hastanesi Tepeüstü Ek Hizmet Birimi'nde düzenlenen etkinliğe Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü  Kazım Bozbay, Beykoz İlçe Müftüsü Ali Efe, AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Zafer Aslan, Beykoz Belediyesi Meclis Başkanvekili Gaye Zayıf, Beykoz Sosyal Yardımlaşma Vakfı Başkanı Selim Safi, Beykoz Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Mamur, hastane yöneticileri, hastalar ve aileleri katılırken, balık ekmek ve kola ikram edildi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz