Beykoz Toplum Ruh Sağlığı hastalarına moral oldular

  • 0
  • 4019
Beykoz Toplum Ruh Sağlığı hastalarına moral oldular
Beykoz Toplum Ruh Sağlığı hastalarına moral oldular
Beykoz Toplum Ruh Sağlığı hastalarına moral oldular

Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Devlet Hastanesi Başhekimi ile birlikte Toplum Ruh Sağlığı Merkezini ziyaret etti.

Beykoz Devlet Hastanesi’ne bağlı olarak Tepeküstü Ek Hizmet Biriminde hizmet veren Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde renkli görüntüler vardı.

Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Hastane Başhekimi Süleyman Erdoğdu, İHH Beykoz Yönetim Kurulu Üyesi Mikail Akyıldız ve Taner Mert gibi isimlerin yer aldığı programda Yunus Emre Kurt’un kemençesi eşliğinde hastalara moral verildi.

Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu’nun Toplum Ruh Sağlığı Merkezi ile ilgili bilgi verdiği Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, merkez de tedavi gören hastalarla yakından ilgilenirken, onlarla zaman zaman sohbet etti.

Hastalara sembolik olarak doğum günü pastası kesen konuklar, kemençe eliğinde horon oynayıp, Aynur Aslan ve Adem Öztürk eşliğinde  türkü söyleyen  hastaları keyifle izledi.

Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Süleyman Erdoğdu ise açıklamasında, “bu insanlarım morale ihtiyacı var. Zaman ayırıp onların yanında olmak lazım. Gülen yüzlerine tebessüm katmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Yaklaşık iki saat süre ile davam eden etkinlik sonrası konuklar hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haber Merkezi

 

 

 

Beykoz'da inşaat ve hafriyat için doğru adres
Önceki Beykoz'da inşaat ve hafriyat için doğru adres
Beykoz’da Boğaza nazir iftar çadırı dolup taşıyor
Sonraki Beykoz’da Boğaza nazir iftar çadırı dolup taşıyor