Güncel

Beykoz Tokatköy için vatandaş tercihini yaptı

Beykoz Tokatköy için vatandaş tercihini yaptı
11.02.2018 15:08
| | |
7657

Beykoz Tokatköy'de yolun çift yönlü olup olmaması konusu vatandaşa soruldu. Mahalle halkının 362'si yolun tek yönlü olmasını istedi.

Beykoz Belediyesi ilçe sakinlerinden gelen talep üzerine düzenlediği referandumla Tokatköy Mahallesi sakinleri Sultan Aziz Caddesi’nin trafik düzenlemesi için sandık başına gitti.

Caddenin tek yön-çift yön olmasının oylandığı seçim Beykoz Toplumsal Destek Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Sabah saatlerinde başlayan oylama 15.00'de sona erdi.

Yapılan seçim sonuçlarına göre Tokatköy-Ortaçeşme yönü Sultan Aziz Caddesi üzerinden tek yön olarak uygulanacak. Mahalle halkının yoğun ilgi gösterdiği oylama sonucunda 362 tek yön, 250 çift yön, 8 geçersiz ve bir boş oy kullanıldı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Tokatköy, Referandum, Seçim, Sandık, Sonuç

reklam
1 Yorum
Oğuzhan Oflu20.02.2018 07:27:53

Başımızda kiler düşmüş cep doldurma derdine halkın ne istediği kimin umrunda önce gelicekler yol kenarındaki araçları kaldırsınlar cadde boyunca bak bakalım trafik oluyormu Beykoz merkez olsun Paşabahçe olsun hep bi sorun otobüsle 10 dakika da gidilicek yolu 30 dakika da gidiyoruz yazık oy ver hizmet etsinler diye ama Beykoz dakiler kendilerini padişah zannetsin 39 ilçe içersinde en kötü belediye bizimki daha dünkü Sancaktepe Sultanbeyli bizi açık ara farkla solladı ve yazıklar olsun rant için Kendi halkını ezen bir belediye

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"