Güncel

Beykoz Tokatköy’de sabah sohbeti

Beykoz Tokatköy’de sabah sohbeti
24.04.2015 21:46
| | |
5953

Sabah Buluşmaları kapsamında bu hafta Belediye Başkan Yardımcıları, Tokatköy Mahallesi sakinleriyle buluştu.

Halkla iç içe hizmet anlayışıyla Başkan Yücel Çelikbilek’in her Cuma günü düzenlendiği Sabah Buluşmaları kapsamında bu hafta Belediye Başkan Yardımcıları, Tokatköy Mahallesi sakinleriyle buluştu.

Tokatköy Merkez Camii’nde kılınan sabah namazının ardından kahvaltıda vatandaşlarla biraraya gelen Belediye ekipleri, mahalle sakinlerinin talep, görüş ve önerilerini dinleyerek, sorularını yanıtladı.

Programa Beykoz Belediye Başkan Yardımcıları M. Hanefi Dilmaç, Salim Öztürk, Belediye Meclis üyeleri, müdürler ve danışmanlar katıldı.

Kahvaltının ardından Beykoz Belediyesi ve Beykoz Kaymakamlığı işbirliğiyle geçen yıl faaliyete başlayarak gençlere hizmet veren Tokatköy Gençlik Merkezi ziyaret edildi. Ziyarette burada yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alındı. Tokatköy Şehit Adil Doğan İlkokulu’nu da ziyaret eden heyete, okul müdürü Hamit Kılıçöz okul ve öğrencilerle ilgili bilgi verdi.

Başkan yardımcıları ve beraberindeki heyet okul ziyaretinden sonra esnafla selamlaşarak işlerinde hayırlar ve bereketli kazançlar dilediler. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Sabah Buluşmaları, Tokatköy, Hanefi Dilmaç, Salim Öztürk, Tokatköy Şehit Adil Doğan İlkokulu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"