Yaşam

Beykoz TOFD'liler Piknikteydi.

Beykoz TOFD'liler Piknikteydi.
31.07.2015 12:19
| | |
5603

Video galeri

TOFD Beykoz Şubesi Yöneticileri ve gönüllüleri Beykoz Korusu'ndaki piknikte buluştu...

Her yıl geleneksel olarak aynı yerde yapılan pikniğe TOFD'nin diğer şubelerinden de çok sayıda katılımın yansıra Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan'ın eşi Ayten Erdoğan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in eşi Ayşe Çelikbilek, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Beykoz Belediye Meclisi CHP Grup Başkan Vekili Gülay Demirel ve TOFD'nin eski başkanlarından Serap Başer 'de katıldı.

Gün boyu devam eden piknikte oldukça renkli görüntüler oluşurken, çoluk çocuk Beykoz korusuna gelen aileler keyifli bir gün geçirdi.

Günün önemine ilişkin Dost Beykoz'a bir açıklama yapan TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe, havanın sıcak olmasına rağmen katılımdan son derece memnun olduğunu  Beykoz dışından da gönüldeşlerinin kendilerini yalnız bırakmadığını kaydetti.

Saniye Efe, piknik organizasyonuna tedarikçi olan, başta Paşalı Marketler Zinciri'nin Sahibi Zeki Paşalı'ya, Çamlıca Gazoz, Ülker'e, Bereket Döner'e ve katılımcılara teşekkür etti.

Yaza Merhaba Pikniği'nde üyeleri ve üyelerinin yakınlarıyla güzel bir gün geçirmenin keyfini sürdüklerini kaydeden Efe, Ramazan ayının yaz mevsimine denk gelmesi ve ramazanın ardından herkesin tatile gitmesinin pikniklerinin biraz olumsuz etkilediğini söyledi.

Efe, sözlerini "herkese gönül dolusu sevgiler" diyerek tamamladı.

TOFD Beykoz Şubesi'nin pikniğinde katılımcılara, ücretsiz olarak döner ekmek, gazoz, karpuz ve kavun ikram edildi.  

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Yerel Haber, TOFD, Piknik, Saniye Efe, Beykoz Korusu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"