Güncel

Beykoz TODEM’in kış öncesi sıcak hareketi

Beykoz TODEM’in kış öncesi sıcak hareketi
12.12.2017 11:13
| | |
3163

Toplumsal Destek Merkezi, kış mevsimin kendini göstermeye başladığı şu günlerde, Beykoz'un çocuklarına sıcacık bir yaklaşım gösterdi.

Beykoz Toplumsal Destek Merkezi (TODEM), kışın sert yüzünü göstermeye hazırlandığı sırada ilçedeki 2 bin 500 ihtiyaç sahibi çocuğa mont, bot, atkı ve bere hediye ederek hem küçük kalplerini hem de bedenlerini ısıttı.

Beykoz’daki ihtiyaç sahiplerine toplumsal destek sağlamak üzere eğitimden sağlığa her alanda çalışmalar yapan TODEM bu kış da çocukların yüzünü güldürdü.

Aralarında yetim, öksüz, engelli, şehit ve gazi yakını olan 2 bin 500 çocuk aileleriyle birlikte TODEM’e gelerek yeni mont ve botlarına kavuşmanın mutluluğunu yaşadı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve eşi Ayşe Çelikbilek ile AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, çocuklara yeni kışlık giysilerini hediye ederek onlarının mutluluğunu paylaştı.

Yeni giysilerini alan çocuklara Osmanlı Macunu ikram edildi.

Başkan Çelikbilek: “Bir Çocuğu Güldürmek Dünyaya Bedel”

TODEM’in eğitimden sağlığa her alanda ihtiyaç sahiplerin yanında olduğunu ifade eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Bir çocuğun yüzünü güldürmek dünyaya bedel, bayramlarda, okullarda, yaz tatillerinde sevindirdiğimiz yavrularımızı kışın da unutmadık. Havaların soğumasıyla 2 bin 500 yavrumuz için hazırladığımız mont ve botları dağıtmaya başladık. Güle güle giysinler.” dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, TODEM, Toplumsal Destek Merkezi, Yücel Çelikbilek

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"