Beykoz temsilcisi TFF Bal Ligi’ne veda ediyor

  • 0
  • 4069
Beykoz temsilcisi TFF Bal Ligi’ne veda ediyor
Beykoz temsilcisi TFF Bal Ligi’ne veda ediyor
Beykoz temsilcisi TFF Bal Ligi’ne veda ediyor

TFF Bölgesel Amatör Lig 14. Grubunun Beykoz temsilcilerinden olan Kavacıkspor hafta sonunda son kez TFF Bal Liginde maça çıkacak.

Kulüp Asbaşkanı Ulaş Atbaşı, sonuç ne olursa olsun gruplarının en renkli takımlarından biri olmasını bildiklerini söyledi.

TFF Bölgesel Amatör Ligin kendine has statüsünde eleştirilecek çok yönün olacağına vurgu yapan Atbaşı, "Eğri oturup doğru konuşmak gerekirse biz ikinci yarıya başlarken mevcut konumumuzu biliyorduk. İstanbul takımları içinde son sırada yer almakta ve bir üsteki rakibimiz ile de puan farkı bulunmakta idi. Bu durum karşısında sezon başındaki kadromuzda birçok ismin de önünü açıp değişik takımlara transferlerine onay verdik. Ama bu demek değildi ki unu eleyip eleği astık... Nitekim ikinci yarıda genç oyuncularımız ile ortaya konan futbolu taraflı tarafsız takip edenler hatta birçok rakibimiz de saygı ile karşılayıp maçların ardından güzel cümleler sarf ettiler." diye konuştu.

TFF BAL Ligi birçok takıma hayal kırıklığı yaşatıyor

Hafta sonunda grubun iyi bir bütçe ile lige giren takımlarından olan Nilüfer Belediyespor karşısında da aynı güzel ve pozitif futbolu sergileyip golsüz beraberlikle dönüş yaptıklarına değinen Atbaşı, "Belki yarışmacı bir takım olmadık ancak yetiştirici bir kulüp olarak birçok futbolcu kardeşimizi profesyonel lig altyapılarına gönderdik. Aralarında milli olanlar oldu. İşte bu güzel ortamın devamında yanayız. Bu seneki kadromuzda yer alan birçok genç oyuncumuz için de aralarından iyi yerlere gelecek, profesyonel liglerde oynayacak yeteneklerinde çıkacağı kanaatindeyim. İki sezonluk TFF Bal Ligi deneyimi gösterdi ki, siz ne kadar güçlü, büyük bütçeli kadrolar da kursanız statü gereği hayal kırıklığına uğrayabiliyorsunuz. Hafta sonunda sezonun son maçında Kullar 1975 takımı ile karşılaşıp, bir dahaki buluşmaya kadar TFF Bal Ligine veda edeceğiz. Tabii ki galibiyetle noktalamayı kim istemez" dedi.

Haber Merkezi

Beykoz'dan uyardı Kudüs popülizmi yapılmamalı
Önceki Beykoz'dan uyardı Kudüs popülizmi yapılmamalı
Cumhur İttifakı Adayı Beykoz'da en az yüzde 54 oy alır
Sonraki Cumhur İttifakı Adayı Beykoz'da en az yüzde 54 oy alır