Beykoz temsilcisi hafta sonunda Gebze yolcusu

  • 0
  • 3011
Beykoz temsilcisi hafta sonunda Gebze yolcusu
Beykoz temsilcisi hafta sonunda Gebze yolcusu

TFF Bölgesel Amatör Lig 14. Grubundaki Beykoz temsilcilerinden olan Kavacıkspor'da iç saha maçında alınan mağlubiyet camiayı üzmüştü.

Grubun iddialı takımlarından Cankurtaranspor ile geride kalan hafta sonunda Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında müsabakaya çıkan Yeşil-Beyazlı ekip beklemediği bir mağlubiyet yaşamıştı.


Yeşil-Beyazlı ekipte Futbol Direktörü Murat Yılmaz yaptığı değerlendirmede ilk yarıda yedikleri gole karşılık veremediklerini söylerken, "maçın başlarında kalemizde gördüğümüz gol bizi biraz strese soktu. İkinci yarı ile birlikte üst üste çıktığımı ataklar ile önce dengeyi sağladık, sonrada oyunun kontrolünü ele aldık. Maalesef yakaladığımız fırsatları değerlendiremedik. Zaten yedimiz 2 gol de risk aldığımız dakikalarda uzatmalarda geldi. Bu maç artık bizim için geride kaldı. Önümüzde sezonun ilk İstanbul dışı deplasmanı var" diye konuştu.

Her ne kadar geniş bir kadroları olmasına karşın genç oyuncu sayılarının fazla olduğuna vurgu yapan Yılmaz, "Maalesef Cankurtaran maçında oyuna aldığımız oyuncular iyi bir alternatif olamadılar. Biz 2 haftalık sürecin değerlendirmesini tüm ayrıntıları ile yaptık. Hafta sonundaki Gebze Tayfunspor maçından alacağımız galibiyet bizi yeniden kendimize getirecektir. Hazırlıklarımız devam ediyor. Futbolcu kardeşlerimiz de son aldığımız yenilgi nedeni ile üzgün ancak mutlak surette Gebze'de bunu telafi etme gayretinde olacağız" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Beykoz İlçe Emniyet Müdürünü maça davet etti
Önceki Beykoz İlçe Emniyet Müdürünü maça davet etti
Beykoz elektrik kesintileri (20-21 Mayıs 2024)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (20-21 Mayıs 2024)