Beykoz temsilcisi Girne Gençlik’e ikinci şoku yaşatabilecek mi?

  • 0
  • 2649
Beykoz temsilcisi Girne Gençlik’e ikinci şoku yaşatabilecek mi?
Beykoz temsilcisi Girne Gençlik’e ikinci şoku yaşatabilecek mi?

Şampiyon takımın büyük oranda belli olduğu İstanbul 1. Amatör Lig 13. Grubunda, ikincilik ve akabinde yükselme maçı oynamak için kıyasıya bir mücadele yaşanıyor.

Takımların kendi maçları dışında rakiplerinin müsabakalarından gelecek sonuçlara dikkat kesildiği grupta hafta sonunda oynanacak maçlar daha bir önem taşıyor.

Grubun Beykoz temsilcilerinden Çiğdemspor hafta sonunda Lider Girne Gençlik ile deplasmanda mücadele edecek… Geride kalan hafta sonunda ise ikinci sırada yer alan Ümraniye İnkılapbir’e son saniyede gol attan Çiğdemspor, ‘yarışta bende varım’ mesajı vermişti.

Çiğdem Spor Kulüp Başkanı Uğur Gökdemir Ümraniye İnkılapbir maçında tribünlerden takımlarına destek veren taraftarlarına teşekkür ettiği değerlendirmede, “bu maçta hiçte beklenmedik hatalar ile geriye düşmemize karşın son saniye golü ile tek puan alıp matematiksel olarak şansımızı devam ettirdik” dedi.

“Girne Gençlik’in ise grupta şampiyonluğu kazandığını ifade eden Gökdemir, “Grupta son derece kritik maçlar var, biz de Girne maçına galibiyet parolası ile gideceğiz. Haftayı avantajlı biçimde kapatmak istiyoruz." ifadelerine yer verdi.

Çiğdemspor, sezonun ilk yarısında Paşabahçe Stadında Girne Gençlikspor'u 4-0 yenertek elde ettiği başarıyı deplasmanda da elde etmek istiyor.

Girne Gençlik bu sezon çıktığı maçlarda tek mağlubiyetini Çiğdemspor’dan almıştı. Bu nedenle maçın bir rövanş niteliğinde olacağına vurgu yapıldı.

Spor Servisi

Beykoz kızları ilk iki maçtan puan alamadı
Önceki Beykoz kızları ilk iki maçtan puan alamadı
Beykoz'un köy kahveleri görünümüyle dikkat çekiyor
Sonraki Beykoz'un köy kahveleri görünümüyle dikkat çekiyor