Beykoz temsilcisi Antalya’da iyi gidiyor

  • 0
  • 6357
Beykoz temsilcisi Antalya’da iyi gidiyor
Beykoz temsilcisi Antalya’da iyi gidiyor
Beykoz temsilcisi Antalya’da iyi gidiyor

Beykoz TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesi, Antalya’da devam eden şampiyona da 3. maçından da galibiyetle ayrıldı.

Antalya’da devam etmekte olan Türkiye Liselerarası Futbol Şampiyonasında Beykoz’u temsil eden TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesi Futbol Takımı, grubundaki 3. maçında İzmir Temsilcisini 4-0’lık skor ile saf dışı bırakarak adını gruplar finaline yazdırdı.

Candar Keskin'in Okul Müdürü olarak Kafile Başkanlığını yaptığı TFF Meral Celal Aras Spor Lisesinin Antalya'dak mücadelesinde Müdür Yardımcısı Gültekin Kalaycıoğlu, TFF Sorumlusu olarak Hüseyin Yeşildağ, Takım Antrenörü Murat Karakartal ve Yardımcı Antrenör Taygun Kuşdemir'de bulunmakta . Kırmızı-Beyazlı ekip Karşılaşmaya şu isimlerden oluşa bir kadro ile çıktı.

Ramazan (Hasan), Berkay (Muhammed), Doğukan, Alper, Melih, Gökhan (Göktan), Fatih, Batuhan (Aykut), Yakup, Emirhan, Serhat’dan oluşan bir kadro ile çıktı.

Beykoz Temsilcisini 4-0 galibiyete taşıyan gollerin ikisinde Batuhan’ın, birer tanesinde Göktan ve Serhat’ın imzaları vardı.

Dk.17 Serhat’ın güzel pasından gelen topa gelişine bir vuruş yapan Batuhan takımını 1-0 öne geçiren golü kaydetti.

Dk.35 Bu kez Batuhan’ın koşu yoluna bıraktığı topla rakip ceza alanına yönelen Serhat, çaprazdan rakip kaleciyi avlayınca skor 2-0’a geldi.

Dk.60 Serhat’ın pası ile topla buluşan Batuhan ceza alanı dışından çektiği şutta topun filelerle buluşmasının ardından farkı üçe çıkardı.

Dk.68 Oyuna sonradan dahil olan isimlerden Göktan, Emirhan’ın yaptığı ortada topla buluştuktan sonra güzel bir kontrolün ardından bir savunma oyuncusunu da geçtikten sonra etkili bir vuruş ile maçın skorunu tayin eden golü kaydetti 4-0

Spor Servisi - Talip Ercan / Antalya

Murat Miniç sorulara online cevap veriyor
Önceki Murat Miniç sorulara online cevap veriyor
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi