Beykoz taraftarları maça gitmeme kararını yineledi

  • 0
  • 6449
Beykoz taraftarları maça gitmeme kararını yineledi
Beykoz taraftarları maça gitmeme kararını yineledi

Bu yıl 11. kez düzenlenen Kelle İbrahim Turnuvasında Özel Kupa Kategorisinde Merhum Halil İbrahim Soyer Anma Finalinde şampiyonluk sevinci yaşayan Boğazın Yargıçları Masterler takımı özel bir yemekte buluştu.

Beykoz Stadındaki buluşmada, turnuvada forma giyen takım sporcularının yanı sıra Beykoz tribünlerinden birçok tanınmış simada yer aldı.

Programı organize eden isimlerden olan Boğazın Yargıçları Masterler takım Kaptanı İbrahim Durmaz, etkinliğe katkıda bulunan başta Takım Başkanı Sedat Kaba ve Atilla Sipahioğlu olmak üzere emeği geçenlere teşekkürlerini dile getirdi.

Kararımızın arkasında duruyoruz

Program sonrası açıklamalarda bulunan İbrahim Durmaz, "Bizler bilindiği üzere arkadaşlarla birlikte karar alıp bu sezon Beykoz 1908 A.Ş. futbol takımının maçlarına gitmeyeceğimizi kamuoyuna beyan etmiştik. Kararımızın arkasında duruyoruz. Öte yandan Türk sporunu ulu çınarlarından aynı zamanda efsane olarak bilinen kulübümüzün içinde bulunduğu durumu üzülerek gözlemlemekteyiz. Bu anlamada kongre sürecinde tarihi bir anın da kaçtığını maalesef hatırlatmak istedik" diye konuştu.

"Boğazın Yargıçları Masterler olarak arkadaşlarımızla katıldığımız, yeni oluşturulan takımımız ile ilk kupamızı kazanmanın gururunu da yaşadık. Bunu özel bir etkinlik ile kutlayalım dedik.” ifadelerini kullanan Durmaz, tribünlerden birçok kardeşlerimizin katılımı ile Beykoz Stadında anlamı bir etkinlik yaşadık. Eski günleri, maçları anıp sevindik. Tribünlerden ayrılma kararı sonrasında uzak kaldığımız birçok Beykoz Sevdalısının buluşması anlamı da taşıyan programımıza gelen herkese teşekkür ediyorum. Bundan sonra belli periyotlarda bu tür buluşmalarımız olacak" dedi.

Spor Servisi

Beykoz Merkez Mahallesinde özel halk otobüsü alev aldı
Önceki Beykoz Merkez Mahallesinde özel halk otobüsü alev aldı
Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Sonraki Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi