Beykoz takımlarının 15-16 Şubat 2020 takvimi

  • Güncelleme: 14.02.2020 21:08
  • Okunma: 1593 kez
  • Yorum: 0
Beykoz'un amatör liglerde mücadele eden takımlarının 15-16 Şubat 2020 tarihlerinde oynayacağı karşılaşmalar belli oldu.
Beykoz takımlarının 15-16 Şubat 2020 takvimi

15 Şubat 2020 Cumartesi

Beykoz Stadı

12.00 Beykoz 1908-Çekmeköy Belediye Alemdağspor U17A

14.30 Beykoz 1908 A.Ş.-Çakmakspor Süper Amatör Lig

Ayazağa Yusuf Tunaoğlu Stadı

14.30 İstanbul Mesudiyespor-Kanaryaspor Süper Amatör Lig

Gazi Mahallesi Sahası

15.00 Gazi Mahallesi SK-TED İstanbul Koleji SK Süper Amatör Lig

Çakmak Sahası

12.00 Çakmaksor-Paşabahçespor U17A

Dolayoba Sahası

12.30 Dolayobaspor-Gümüşsuyuspor U19 1.Lig

Dudullu Stadı

14.00 Dudulluspor-Kavacıkspor U15A

16.00 Dudulluspor-Çavuşbaşıspor U19 1.Lig

Kanlıca Stadı

12.00 Kirazlıtepespor-Çavuşbaşıspor U15B

15.30 Çubukluspor-Bağlarbaşıspor U15A

Kartal 75.Yıl Sahası

12.30 Cevizli Anadoluspor-Beykoz Yenimahallespor U15B

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

11.00 Kavacıkspor-Küçükyalı Yelkenspor U19 1.Lig

13.00 Rüzgarlıbahçespor-Kanlıcaspor U17B

15.00 Beykoz Yenimahallespor-Cevizli Kültürspor 2.Amatör Lig

Kaynarca sahası

14.00 Kavakpınarspor-Beykoz Göllüspor

Ortaçeşme Sahası

12.00 Ortaçeşmespor-Bağlarbaşıspor U19 1.Lig

14.00 Ortaçeşmespor-Gülensuspor U15A

Paşabahçe Stadı

12.30 Çubukluspor-İdealtepespor U19 1.Lig

15.00 Gümüşsuyuspor-Rivaspor U15B

Sarıgazi Stadı

12.30 Çekmeköy Çarşı-Anadoluhisarıidmanyurduspor 2.Amatör Lig

16 ŞUBAT 2020 PAZAR

Ortaçeşme Stadı

12.30 Ortaçeşmespor-İstanbul Bulancakspor Süper Amatör Lig

14.30 Elmalıspor-Pendik Yenişehir Kartalları 2.Amatör Lig

Paşabahçe Stadı

12.30 Paşabahçespor-Fetih Kelkitspor U19 1.Lig

14.30 Soğuksuspor-Çamlıcaspor Süper Amatör Lig

Esenyurt Belediye Stadı

14.30 Yeşilesenyurtspor-Kavacıkspor Süper Amatör Lig

Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı

14.30 Çavuşbaşıspor-Batı Trakyaspor Süper Amatör Lig

Alemdağ Stadı

10.30 Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor-Kanlıcaspor U19 1.Lig

Beylerbeyi 75.Yıl Stadı

14.30 Beylerbeyispor-Paşabahçespor U15A

Dolayoba Sahası

11.30 Dolayobaspor-Çubukluspor U17A

Kanlıca Stadı

10.30 Anadolu Üsküdarspor-Ortaçeşmespor U17B

14.00 İstanbul Çorumspor-Rivaspor U17B

Kartal Yunus Sahası

13.00 Bostancıspor-Gümüşsuyuspor U17B

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

12.30 Denizcilik İşletmeleri-Beykoz 1908 U15B

14.30 Çiğdemspor-Tuzla Gençlerbirliğispor 2.Amatör Lig

Pendik Çamlık Stadı

14.30 Kurtköyspor-Beykoz 1908 A.Ş. U19 1.Lig

Sarıgazi Stadı

15.00 1877 Alemdağspor-Kanlıcaspor U19 1.Lig

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Spor Haberleri, Amatör, Lig, Fikstür, Maç

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz