Beykoz takımlarının 15-16 Şubat 2020 takvimi

  • 0
  • 4181

Beykoz'un amatör liglerde mücadele eden takımlarının 15-16 Şubat 2020 tarihlerinde oynayacağı karşılaşmalar belli oldu.

15 Şubat 2020 Cumartesi

Beykoz Stadı

12.00 Beykoz 1908-Çekmeköy Belediye Alemdağspor U17A

14.30 Beykoz 1908 A.Ş.-Çakmakspor Süper Amatör Lig

Ayazağa Yusuf Tunaoğlu Stadı

14.30 İstanbul Mesudiyespor-Kanaryaspor Süper Amatör Lig

Gazi Mahallesi Sahası

15.00 Gazi Mahallesi SK-TED İstanbul Koleji SK Süper Amatör Lig

Çakmak Sahası

12.00 Çakmaksor-Paşabahçespor U17A

Dolayoba Sahası

12.30 Dolayobaspor-Gümüşsuyuspor U19 1.Lig

Dudullu Stadı

14.00 Dudulluspor-Kavacıkspor U15A

16.00 Dudulluspor-Çavuşbaşıspor U19 1.Lig

Kanlıca Stadı

12.00 Kirazlıtepespor-Çavuşbaşıspor U15B

15.30 Çubukluspor-Bağlarbaşıspor U15A

Kartal 75.Yıl Sahası

12.30 Cevizli Anadoluspor-Beykoz Yenimahallespor U15B

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

11.00 Kavacıkspor-Küçükyalı Yelkenspor U19 1.Lig

13.00 Rüzgarlıbahçespor-Kanlıcaspor U17B

15.00 Beykoz Yenimahallespor-Cevizli Kültürspor 2.Amatör Lig

Kaynarca sahası

14.00 Kavakpınarspor-Beykoz Göllüspor

Ortaçeşme Sahası

12.00 Ortaçeşmespor-Bağlarbaşıspor U19 1.Lig

14.00 Ortaçeşmespor-Gülensuspor U15A

Paşabahçe Stadı

12.30 Çubukluspor-İdealtepespor U19 1.Lig

15.00 Gümüşsuyuspor-Rivaspor U15B

Sarıgazi Stadı

12.30 Çekmeköy Çarşı-Anadoluhisarıidmanyurduspor 2.Amatör Lig

16 ŞUBAT 2020 PAZAR

Ortaçeşme Stadı

12.30 Ortaçeşmespor-İstanbul Bulancakspor Süper Amatör Lig

14.30 Elmalıspor-Pendik Yenişehir Kartalları 2.Amatör Lig

Paşabahçe Stadı

12.30 Paşabahçespor-Fetih Kelkitspor U19 1.Lig

14.30 Soğuksuspor-Çamlıcaspor Süper Amatör Lig

Esenyurt Belediye Stadı

14.30 Yeşilesenyurtspor-Kavacıkspor Süper Amatör Lig

Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı

14.30 Çavuşbaşıspor-Batı Trakyaspor Süper Amatör Lig

Alemdağ Stadı

10.30 Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor-Kanlıcaspor U19 1.Lig

Beylerbeyi 75.Yıl Stadı

14.30 Beylerbeyispor-Paşabahçespor U15A

Dolayoba Sahası

11.30 Dolayobaspor-Çubukluspor U17A

Kanlıca Stadı

10.30 Anadolu Üsküdarspor-Ortaçeşmespor U17B

14.00 İstanbul Çorumspor-Rivaspor U17B

Kartal Yunus Sahası

13.00 Bostancıspor-Gümüşsuyuspor U17B

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

12.30 Denizcilik İşletmeleri-Beykoz 1908 U15B

14.30 Çiğdemspor-Tuzla Gençlerbirliğispor 2.Amatör Lig

Pendik Çamlık Stadı

14.30 Kurtköyspor-Beykoz 1908 A.Ş. U19 1.Lig

Sarıgazi Stadı

15.00 1877 Alemdağspor-Kanlıcaspor U19 1.Lig

Spor Servisi

Beykoz'da kadınlar kendi değerini anlamalı
Önceki Beykoz'da kadınlar kendi değerini anlamalı
Beykoz ekibi 60. saatte bir kişiyi daha kurtardı
Sonraki Beykoz ekibi 60. saatte bir kişiyi daha kurtardı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz