Beykoz suikastçileri böyle yakalandı

  • 0
  • 6537

Beykoz'da iş insanı Cihan Ekşioğlu'na suikast hazırlığındaki şüphelilerin yakalanma anı güvenlik kamerasına yansıdı.

İstanbul Beykoz Konakları’nda geçtiğimiz hafta gelen ihbar üzerine harekete geçen polis, motosikletli iki kişiyi, üzerlerinde çelik yelek ve ateşlenmeye hazır silahla yakalamıştı.

Şüphelilerin telefon kayıtları deşifre edilmiş ve Ekşioğlu’na suikast hazırlığında oldukları tespit edilmişti.

İki motosikletli geldikleri olay yerinde önce bir sokağa girdi sonra çıkıp sokağın başında beklemeye başladı. Kaskları hep başlarındaydı.

Görgü tanığı bir vatandaş "Karşı taraftan motor geldi. Arkadaşlar buraya kadar çıktılar. Market sordular bana. Ben de gösterdim market var dedim, tamam dediler, güzergahtan dönüp siyah aracın arkasında 1,5 saat kaskı çıkarmadan, kasklı mıydı ikisi de? İkisi de kasklıydı ve hiç çıkarmadılar" dedi.

tv100 muhabiri Levent Albayrak "Motosikletli şahıslar burada beklemeye başladılar. Burayı seçmelerinin sebebiyse arkamda bulunan Beykoz konaklarının çıkış kapısıydı. Şüpheli şahıslar burada yaklaşık 3 gün beklemeye çalıştılar. Ta ki bir vatandaşın kendilerinden şüphelenip polise ihbarda bulunana kadar. İhbarın ardından Beykoz İlçe Asayiş Şube Müdürlüğü olay yerine geldi, motosikletli şahısları işte bu sokak üzerinde gözaltına aldı." diyerek yaşananları anlattı.

Gelen polis ekipleri şüphelileri yakaladı. Yere yatırıp üst aramalarını yaptı sonra da gözaltına alarak emniyete götürdü.

Haber Merkezi

Kulüpler Beykoz'da beraberlik mesajları verdi
Önceki Kulüpler Beykoz'da beraberlik mesajları verdi
Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Sonraki Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz