Son Dakika

Beykoz Stadı'nın eksiklerini belediye tamamlayacak

  • 0
  • 5491
Beykoz Stadı'nın eksiklerini belediye tamamlayacak
Beykoz Stadı'nın eksiklerini belediye tamamlayacak

Beykoz Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Sağlam ile Engin Köklü Beykoz Stadı'nde incelemeler yaptı.

Beykoz Stadı'nın eksiklerini belediye tamamlayacak

Beykoz Belediyesi ile TFF’nin ortaklaşa çalışması neticesinde yeniden yapılıp hizmete giren Beykoz Stadında Sarı-Siyahlı ekip ilk resmi maçlarını altyapı takıları ile yaparken, A Takım düzeyinde ise ligin 2. haftasında siftah yapılacak.

Beykoz Stadında gelinen son noktayı yerinde görmek amacı ile bir ziyaret gerçekleştiren Beykoz Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Sağlam ile Engin Köklü, Beykoz 1908 A.Ş. Kulüp Başkanı Zeki Aksu tarafından karşılandı. Başkan Aksu, konuklarına Beykoz Stadını gezdirirken, eksik noktaları ile yerinde gösterdi.

Belediye Başkan Yardımcıları Sağlam ve Köklü, TFF tarafından stadın müteahhit firmadan tesliminin gerçekleşmesinin ardından kendi açılarından eksik görülen yönlerin giderilmesi için çalışma yapılacağını söylediler. Beykoz Stadındaki gezi esnasında Atatürk Kupası önünde mola verilirken, Kupayı ilk kez gören Başkan Yardımcısı Engin Köklü yakından inceledi.

Beykoz 1908 A.Ş. Başkanı Zeki Aksu, Atatürk Kupası ile ilgili bilgi aktarırken, kupanın Beykoz Meydanı da dahil olmak üzere bazı noktalarda bir özel anıt olarak düzenlenebilmesi yönünde bir talepte bulundu. Başkan Yardımcısı Engin Köklü ise konuyu ayrıntılı biçimde inceleyeceğini beyan etti.

Beykoz Stadında gerçekleşen ziyaretin son bölümünde konuklarını Başkanlık Makamında misafir eden Başkan Aksu, ikramlarda bulundu. Beykoz Spor Kulübünün mevcut durumu ile ilgili bilgi aktarımında buluna Aksu, değişik konularda yardımlarını talep etti.

Ziyarette Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı Teknik Sorumlusu Aydın Dursun, Beykoz 1908 A.Ş. Kulüp Müdürü Eser Öktem, Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı eski Genel Kaptanlarından Birol Balıkçı’da hazır bulundu.

Spor Servisi

Beykoz 1908 AŞ galibiyetle başlamak istiyor
Önceki Beykoz 1908 AŞ galibiyetle başlamak istiyor
Beykoz Cam festivali Rubato ile sona erecek
Sonraki Beykoz Cam festivali Rubato ile sona erecek
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz