Spor

Beykoz Stadı'nın bitmesi dört gözle bekleniyor

Beykoz Stadı'nın bitmesi dört gözle bekleniyor
12.09.2018 08:44
| | |
5707

Beykoz 1908 A.Ş, sezona muhteşem bir geri dönüşlü galibiyet ile başlarken camia iyiden iyiye havaya girmeye başladı.

Sarı-Siyahlı Kulübün Asbaşkanı Gürsel Atagün, Dost Beykoz'a  yapmış olduğu açıklamada bu sezonun çok farklı geçeceğine emin olduğunu söylerken, şu ifadelere yer verdi:

"Bunun adı Beykoz aşkıdır"

"Büyük Beykoz Camiasında Dirilişin ayak sesleri gelmeye başlamıştır. Bu yürüyüşe hangi mevki ve konumda olursa olsun tüm Beykozlulardan katkı bekliyoruz. Bizler Yönetim olarak, tribündeki kardeşlerimiz ise kendi aralarında müthiş bir sinerji yakalamış durumdayız. 110 Yıllık camianın fertlerinin takımları için, Kombine Bilet Kampanyalarında güzel bir ivme yakalamaları kulüp tarihinde yerini alacaktır. Ben buradan gerek Kombine Bilet satan gerekse de alan kardeşlerimize şükran duygularımızı ifade etmek isterim. Bir Kulüp düşünün ki stadının kapasitesi kadar hatta daha fazlası sezonluk Kombine Kartlarını satmış olsun. Bunun adı fedakarlıktır, bunun adı Beykoz Aşkıdır.

"Stadın elektrik, doğalgaz ve su gereksinimleri tamamlanmadı"

Büyük Beykoz camiası ve taraftarlarının Beykoz Stadında oynanacak ilk maçı dört gözle beklediklerini konuşmalarına ilave eden Atagün, "Taraftarlarımız bizleri nerede görse, 'biz ne zaman stadımızda oynayacağız' sorusunu yöneltmekte. Stadımız birkaç noksan dışında hazır hale gelinmiş durumda, saha zemini oturmak üzere, diğer yandan tesislerde genel kullanım gereçleri ki bunlara elektrik, su, doğalgaz sistemlerinin açılmasını katabiliriz biran önce çözülmeli. Bu konuda Beykoz Belediye Başkanlığımızdan süreci en kısa süreye çekmesini bekliyoruz. Hazır camiada müthiş bir hava yakalanmış iken bunu Beykoz Stadı'nda maçlarımızı oynamaya başlayarak daha da ileri seviyelere taşımak, avantaj yakalamak çok iyi olacaktır."

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beykoz Stadı, Gürsel Atagün

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"