Beykoz Stadı'nda hakemlere saldırdılar

  • 1
  • 12765

Beykoz Stadı'nda karşı karşıya gelen Çubuklu-Kaynarca maçının 77. dakikasında kavga çıktı, yumruklar havada uçuştu.

Beykoz Stadı'nda 1. Amatör Lig takımları Çubukluspor ile Kaynarcaspor Kulüpleri arasındaki karşılaşmanın 77. dakikasında kavga çıktı.

Kaynarca Spor Kulübü Başkanı Eşref Şeneroğlu, hakem kararlarına sinirlenerek takımını sahadan çekmek istedi. Direnen teknik ekip ve oyuncular sahadan çekildikten sonra maç yarıda kaldı.

Çubukluspor'un 2-0 önde götürdüğü karşılaşmada Kaynarcaspor sahadan çekilince maçta görevli hakemler bir süre orta sahada bekledi. Hakem odasına gitmek istedikleri sırada Kaynarcaspor Kulübü Başkanı Eşref Şeneroğlu tarafından saldırıya uğradılar.

Saha komiserinin hakemleri korumaya çalışmasıyla başlayan yumruklaşma, Kaynarcalı futbolcuların da dahil olmasıyla büyüdü.

Saha içerisinde yaşanan tekme ve yumrukların havada uçuştuğu kavga maçı izleyen bir seyirci tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Kavga, o sırada maçı izleyen Beykozspor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, Çubukluspor Kulübü Başkanı Coşkun Tosun, idareciler ve Çubuklusporlu oyuncular tarafından durduruldu.

Olay sonrası TFF Amatör İl Disiplin Kurulu, Kaynarcaspor'da forma giyen 7 oyuncu ve Kulüp Başkanı Eşref Şeneroğlu ile ilgili hazırlanan dosyayı Türkiye Futbol Federasyonu'nda görüşülmek üzere Ankara'ya sevk etti.

Haber Merkezi

Beykoz'un doğal güzelliği gönülleri ferahlatıyor
Önceki Beykoz'un doğal güzelliği gönülleri ferahlatıyor
SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Sonraki SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Yorumlar (1 Yorum)

Osman arslan (5 yıl önce)

Normaldir ya çubuklunun tarihindeki en büyük başarısı zaten hakem dövmek hakemleri sakat bırakmaktır yani.

Yorum Yaz