Beykoz Spor Yönetimi, Beşiktaş'ı Riva'da ziyaret etti

  • Güncelleme: 19.07.2019 09:34
  • Okunma: 4319 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Spor Kulübü Yönetimi, TFF Riva Tesisleri'nde 2019-20 Futbol Sezonu çalışma yapan Beşiktaş kafilesini ziyaret etti.
Beykoz Spor Yönetimi, Beşiktaş'ı Riva'da ziyaret etti

Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, Başkan yardımcıları Mehmet Bilir ve Hamza Koçal ile Sarı Siyahlı ekibin 100. Yıl Şampiyon Takımının Genel Kaptanı Birol Balıkçı ve Dost Beykoz Spor Müdürü Talip Ercan’ın hazır bulunduğu ziyaret oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti.

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı ile Yardımcı Antrenör Şenol Fidan tarafından konuk edilen Beykoz 1908 Heyetinin ziyaretinden son derece memnun olduklarını ifade eden Teknik Patronlar Beykoz 1908 takımına yeni sezonda başarı dileklerinde bulundu.

Ziyarete anlam katan bir başka konu ise Avcı’nın Yardımcısı olan Şenol Fidan’ın Sarı-Siyahlı Ekip Altyapısından yetişen bir futbolcu olmasıydı. Fidan, "doğup büyüdüğüm ve futbola ilk adım attığım Kulüp olan Beykoz 1908’den gelen ziyaret beni ziyadesi ile memnun etti. Güzel bir nostalji ve hoş bir sohbet ortamı yaşadık. Çok güzel anılarım oldu, İnşallah eski parlak günlerine dönüş yapacaklar. Tüm Beykozlular takımlarına sahip çıkmalı. Zeki Aksu Başkanımızın şahsında başarı dileklerimi iletmek isterim ” diye konuştu.

Öte yandan Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Beykoz’un Yeni Stadının hayırlı olması temennisinde bulunurken, vakit bulduğu anda Kulübü ziyaret etme düşüncesinde olduğunu ifade etti.

Beykoz 1908 A.Ş. Başkanı Zeki Aksu, Türk Futbolunda önemli bir yeri olan Beşiktaş Futbol Takıma 2019-20 Sezonunda başarı dileklerinde bulunurken, ” Abdullah Avcı ve Şenol Fidan ile yeni hedeflere yelken açan Siyah-Beyazlı ekibimize başarı diliyorum. Çok sıcak ve hoş muhabbet ile dolu bir sohbette bizleri konuk ettiler. Kulüp bünyemizden yetişen bir isim olan Şenol Fidan’ın göreve başlaması ise bizlere farklı bir heyecan kattı. ” diye konuştu.

Beykoz 1908 A.Ş. Heyetinin TFF Riva Milli Takımlar Tesislerinde yapılan ziyarette Boğaziçi Ekibinin Başkanı Aksu 2019-20 Sezonu için çıkardıkları Kombine Kartlardan Abdullah Avcı ve Şenol Fidan’a takdim etti. Öte yandan ziyaret esnasında Tesislerde bulunan Beşiktaş Takımının bir zamanlar efsane isimlerinden olan Rasim Kara ve Mehmet Ekşi’de sohbet ortamına dahil oldular.

Bu arada ziyarete katılan Beykoz Spor Kulübü Başkan Yardımcılarından Hamza Koçal’ın çocukları Siyah-Beyazlı futbolcular ile aynı karede görüntü verirken renkli anlar da beraberinde yaşandı.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Beşiktaş, Riva, Ziyaret

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz