Beykoz Spor Kulüpleri’nde yoğun iftar programı

  • Güncelleme: 13.07.2015 11:02
  • Okunma: 7287 kez
  • Yorum: 0
Mübarek Ramazan ayının son günlerine yaklaşırken, Beykoz ilçesinde hafta sonunda yoğun bir iftar programlarının olması dikkatlerden kaçmadı.
Beykoz Spor Kulüpleri’nde yoğun iftar programı

Çeşitli kurum, Spor Kulüpleri, Dernek ve şahısların düzenlediği programlara katılımlar yüksek seviyede idi. Özellikle Örnekköy Spor Kulübü'nün gerçekleştirildiği program siyaset ve spor dünyasından pek çok tanınmış simayı bir araya getirdi.

Örnekköyspor köy yemekleri ile konuklarını ağırladı

Örneköyspor Kulübü tarafından gerçekleştirilen iftar programında spor ve siyaset dünyasından tanıdık simaların da olduğu kalabalık bir katılım vardı. Kulüp Başkanı İsmail Türkoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri konukları ile tek, tek ilgilenirken kusursuz bir program için öncesinde el birliği ile hazırlık safhası vardı. Kulüp Yöneticilerinin aileleri tarafından hazırlanan ev yemekleri büyük beğeni topladı.

İftar programında dikkat çeken katılımcılar arasında MHP Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, CHP'li Beykoz Belediye Meclis Üyelerinden Deniz Yıldız, DSP Beykoz Belediye Başkan Adayı ve anı zamanda Küçüksu Yenimahallespor Yönetim Kurulu Üyesi Recayi Çelik, BBP Beykoz Belediye Başkan Adayı olan ve yıllarca bu parti ve Ocak saflarındaki görevinden tanıdık sima Bilgehan Murat Miniç,  Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Ziya Gümüş ile Mustafa Kaya, Beykoz 1908 A.Ş. Kulüp Başkanı Zeki Aksu, Paşabahçespor Başkanı Coşkun Okur, Çubukluspor Başkanı Coşkun Tosun, Soğuksuspor Antrenörü Mustafa Ülker, Kavacıkspor Antrenörü Murat Yılmaz, Küçüksu Yenimahallespor Eski Antrenörlerinden Mustafa Özdemir, Elmalıspor Genel Kaptanı Yusuf Dinç, Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı Antrenörü İsmail Tarakçı, Akbaba Köyü Muhtarı ve Akbabaspor Kulüp Başkanı Yüksel Kılıç'da vardı.

Kasder-Beykoz iftarı bu kez Gençlik Kolları ile idi

Kastamonulular Dayanışma Derneği Beykoz Şubesi iftar programlarına hız kesmeden devam ediyor. KAS-DER Beykoz Şubesi Gençlik Kolları tarafından Kayalar Pastanesi Acarkent Şubesi’nde iftar programı düzenlendi.

Gençlik Kolları tarafından organize edilen iftar programında; Kastamonu Genç Çalışma Grubu Başkan Yardımcısı Emre Çelebi, Dr. Mahmut Talha Uçar ve Mehmet Feyzi Aktaş’ın davetliler arasındaydı.

İftar sofrasında kardeşlik havası hakimdi…

Ramazan Ayı’nın gönülleri yakınlaştırmasını fırsat bilen gençler hem iftar yapıp hem de sohbet etme imkanı buldular. Samimiyet ve sevgiyle; arkadaşlık ve kardeşlik ruhunun öneminin vurgulandığı iftar programı gençler tarafından yapılan dua ile devam etti.

Dua sonrası Gençlik Kolları Başkanımız Mustafa Sait Ak, misafirlere selamlama konuşması yaptı. Misafirleri selamlayarak konuşmasına başlayan Ak, iftar vesilesiyle bir araya gelmiş olmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdikten sonra sözü Şube Başkanımız Süleyman Çalık'a bıraktı. Çalık, gençlere olan güven ve desteklerinden bahsederek geleceğin teminatının sağlam yetiştirilmiş gençler olduğundan bahsetti.

Gençlik Kolları’nın planladığı proje ve fikirler konuşuldu

Gençler tarafından yapılması planlanan projeler üzerine konuşuldu. Değişik fikirlerin ortaya konulduğu sohbette; birbirinden farklı Sivil Toplum Kuruluşları ile koordinasyon sağlanarak yapılması planlanan projeler dikkat çekti. Projeler sonrası 1 Ağustos 2015 tarihinde başlaması planlanan “Geleneksel KAS-DER Beykoz Futbol Turnuvası” üzerine detaylar konuşuldu.

Bir iftar da Ortaçeşmespor’dan

İstanbul Süper Amatör Lig Takımları’ndan Ortaçeşmespor’un düzenlediği iftar programının adresi kulüp tesisleri idi. Bordo-beyazlı kulüp bünyesinde çeşitli kademe takımlarında forma giye futbolcular ile idari ve teknik kadronun hazır bulunduğu program neşeli geçti. Kulüp ikinci Başkanı Serkan Çanur, Ortaçeşmespor olarak milli ve manevi önem arz eden günlere önem gösteren bir kulüp olduklarını söylerken, “Biz bu mübarek Ramazan gününü de boş geçirmedik, futbolcu kardeşlerimiz ile güzel bir program gerçekleştirdik. Ben Başta Beykoz ilçesi spor camiası olmak üzere Türk ve İslam aleminin mübarek Kadir gecelerini kutluyorum” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz