Beykoz Spor Kulüp binasını istiyor

  • 05.11.2019 14:05
  • Güncelleme: 05.11.2019 14:06
  • Okunma: 4735 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Spor Kulüp Başkanı Zeki Aksu, bir dönem kendi idarelerinde olan kulüp binasının tekrar tahsisini istiyor.
Beykoz Spor Kulüp binasını istiyor

Paşabahçe Vapuru'nun vatandaşlardan gelen yoğun talepler üzerine Beykoz Belediyesi'ne kazandırmak için harekete geçen Belediye Başkanı Murat Aydın'dan talepte bulunan Kulüp Başkanı Zeki Aksu, tekrar ayağa kalkabilmek için desteğe ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Beykoz Spor Kulüp binasını, tadilatı tamamlandıktan sonra, Gençlik Merkezi olarak kullanıma açılması planlanırken, uzun süredir devam eden tadilatın ne zaman biteceği de merak konusu oldu.

Bir açıklama yapan Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, "Ayağa Kalkmak İçin" başlıklı açıklamasında şunları söyledi:

Yirmi yıldır bir lira geliri olmayan Beykoz Spor Kulübünün başkanlığını yapmaktayım. Bu yirmi yılda iyi ve kötü günleri birlikte yaşadık. Bankalar kredi vermezken, insanlar ekonomik sıkıntı içerisinde cebelleşirken, ülkemiz ekonomik dar boğazdan geçerken yönetim kurulu üyesi bir kaç arkadaşımızın özverisi ve maddi destekleriyle Beykoz Spor Kulübünü yaşatmaya çalışıyoruz.

Sportif başarı veya başarısızlık her dönem her kulüpte olabilir. Önemli olan kulübü ayakta tutmaktır. Ne demek istediğim ileriki dönemlerde daha net anlaşılacaktır.


Beykoz Spor Kulübü 112.nci yılına kolay gelmedi. Kolay da pes etmez. Herkesin şunu bilmesini istiyorum ki tüm kulüpler can derdinde ve ayakta kalmaya çalışıyorlar. Çoğu konkordato ilan etmemek için savaşıyorlar biz de takımımızı ayakta tutmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken de kimseden alkış beklemiyoruz. Beykoz için Beykoz halkının takımı olan Beykoz Spor Kulübünü yani ilçemizin ulu çınarını, en önemli markasını yaşatmaya çalışıyoruz. Aslında söylenecek ve konuşulacak çok şey var.


Mülkiyeti Gençlik Spor Genel Müdürlüğü'nün olan, 1946 yılında kulübümüze tahsis edilen ve 2010 yılına kadar kulübümüzün tasarrufunda bulunan, 2008 yılında inşası kulübümüz tarafından başlatılan, dokuz yıldır tamamlanmak istenmeyen ve anamızın ak sütü gibi helalimiz olan kulüp binamıza Belediye Başkanımız Sayın Murat Aydın’ın oluru ve Beykoz Belediye Meclisi'nin kararı ile tekrar kavuşacağımızı sabırsızlıkla beklerken, ayağa kalkacağımıza ve başarılı günlerimizin de tekrar geri geleceği inancıyla;

Sevgi ve Saygılarımla…

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz