Beykoz Spor Kulüp Başkanı Zeki Aksu’nun keyfi yerinde

  • 0
  • 3487
Beykoz Spor Kulüp Başkanı Zeki Aksu’nun keyfi yerinde
Beykoz Spor Kulüp Başkanı Zeki Aksu’nun keyfi yerinde

Beykoz Stadında düzenlenen Yaz Spor Akademisinin kapanış programına katılan Belediye Başkanı Murat Aydın, Beykoz Spor Kulübüne de bir ziyaret yaptı.

Beykoz Stadına gelen Belediye Başkanı Murat Aydın, törenin bitimi sonrasında Beykoz Stadı içinde bulunan Beykoz 1908 A.Ş. Yönetim Ofisine geçti.

Beraberinde Spordan Sorumlu Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam ile bir nezaket ziyaretinde bulunan Murat Aydın'a, Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu duyduğu memnuniyeti ifade ederken ortaya hoş ve renkli sohbet de çıkmış oldu. Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, ziyaretin ardından sevincini kulüp sosyal medya hesabından paylaştı.

 

"Ziyaretten son derece mutlu olduk. Moralimiz ve motivasyonunuz yükseldi. Karşılıklı kahvelerin içildiği sohbette ana konu Beykoz 1908 ve sporun çocuklarımız ve toplum üzerindeki etkisiydi. Nazik ziyaretinden ötürü Sayın Murat Aydın ve Fatih Sağlam'a teşekkür ederiz” ifadelerine yer verilen açıklama da, “Beykoz'umuzun aydınlık geleceği için tekrar bir araya gelmeyi dileriz" denildi.  


Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın Beykoz Spor Kulübü’nü ziyaretinde, Paşabahçe Spor Kulübü Başkanı Coşkun Tosun, Yenimahalle Spor Kulübü Başkanı Pehlivan Gündoğdu, Poyrazköy Gençlikeli Başkanı Abdülselam Bulut’da yer aldı.

Spor Servisi

Beykoz Kelle İbrahim Turnuvasında 2. Hafta geride kaldı
Önceki Beykoz Kelle İbrahim Turnuvasında 2. Hafta geride kaldı
Beykoz elektrik kesintileri (20-21 Mayıs 2024)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (20-21 Mayıs 2024)