Beykoz Spor Kulübünde herkes tertemiz

  • Güncelleme: 05.06.2020 13:21
  • Okunma: 3329 kez
  • Yorum: 0
İlçe Sağlık Müdürlüğü filyasyon ekibi Beykoz Spor Kulübü futbolcu, yönetici ve teknik kadroya Kovid-19 testi yaptı. Sonuçlar açıklandı.
Beykoz Spor Kulübünde herkes tertemiz

Türkiye Genelindeki Amatör Liglerin oynanıp, oynanmayacağı konusunda son karar beklenirken, oynanacağı yönünde bir beklentinin hakim olduğu Beykoz takımında hem Statta ilaçlama yapıldı hem de Yönetim, futbolcular Teknik ve İdari kadroya Covid-19 Testi yapıldı.

Beykoz Spor Kulübünden yapılan açıklama konuya ilişkin şu ayrıntılar ifade edildi...

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

03 Haziran Çarşamba günü futbolcularımız, teknik, idari ekibimiz, personellerimiz ve ilgili yönetim kurulumuz ve şahsımın yapılan Covit 19 testlerinin sonucu negatif çıkmıştır.

İdmanlarımıza yeniden başlayacağımız gün 05 Haziran Cuma günü açıklanacaktır.

Beykoz 1908 ailesi olarak tedbirlerimizi titizlikle sürdürmeye devam edeceğimizi kamuoyuna memnuniyetle ve saygıyla duyurulur

Beykoz 1908 A.Ş: Başkanı Zeki Aksu, Pandemi Sürecinde liglerin kaldığı yerden başlatılması yönünde görüş beyan edenler arasında yer almakta idi. Sarı-Siyahlılar 2019-20 Sezonunda İstanbul Süper Amatör Ligde Grubunu 2.Sırada tamamlayıp Klasman Grubunda Mücadele etmeye başlamıştı. Oynadığı iki karşılaşmadan da mağlubiyetle ayrılan Boğaziçi Ekibinde Teknik Direktör değişimi yaşanmış ve Beykoz İlçesinin Akademik Kariyer Sahibi isimlerinden Doç.Dr.Mehmet Yorulmazlar  yeni Teknik Sorumlu olmuş idi.

Sarı-Siyahlı camiada TFF den çıkacak kararın heyecanlı bir bekleyişi hakim...

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Kulübü, Kovid-19, Test