Son Dakika

Beykoz Spor Kulübünde hatıralar canlandı

  • 0
  • 1635
Beykoz Spor Kulübünde hatıralar canlandı
Beykoz Spor Kulübünde hatıralar canlandı

Beykoz Spor Kulübü 114 Yıllık mazisi ile Türk Spor Tarihine iz bırakmış 100'ler kulübünü aşmış önemli kurumlardan biri.

Geride kalan yıllar zarfında Beykoz Spor Kulübünde, babası ya da dedesi forma giymiş torunlar maziye ışık tutuyor.

Bu durumlar zaman zaman buruk mutluluklara yol açsa da, kulübün bir binası olmadığı için kazanılan kupların sergilenememesi geçmiş yad etmekten de mahrum bırakıyor.

Eski futbolcu Recep Taşyolan Beykoz Spor Kulübü’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Futbolculuk dönemine ait anılarını Başkan Zeki Aksu ile paylaşan Recep Taşyolan o günlere ait bir fotoğrafla hatıraları canlandırdı.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Zeki Aksu, 1964-1966 dönemlerinde kulübün formasını genç takımda terleten Recep Taşyolan’ın Beykoz Stadında bulunan kulüp ofisinde bir ziyaret gerçekleştirerek, cüzdanında taşıdığı fotoğrafın detaylarını kendisiyle paylaştığını dile getirdi.

Resimde ortada yer alan Recep Taşyolan'ın sağ tarafında yer alan Beykoz Merkezde eczanede sahibi olan Beykoz Spor Kulübü Kongre Üyesi Hamit Coşkun Olgutuna, hemen sol tarafta yer alan ise Burhan (soyadını hatırlayamadı) ön tarafta oturan ise Ali İzci.

 

Zeki Aksu, “bu vesileyle kulübümüze hizmet eden yönetici ve sporcularımıza teşekkür ediyor, merhum olanlara Allah rahmet diliyorum” ifadelerini kullandı.

Spor Servisi

Riva Bostancı’yı Beykoz’dan eli boş gönderdi
Önceki Riva Bostancı’yı Beykoz’dan eli boş gönderdi
Paşabahçe U17 Gençleri baraj maçına çıkacak
Sonraki Paşabahçe U17 Gençleri baraj maçına çıkacak