Beykoz Spor Kulübünde anlaşmalı ayrılık

  • 0
  • 4239
Beykoz Spor Kulübünde anlaşmalı ayrılık
Beykoz Spor Kulübünde anlaşmalı ayrılık
Beykoz Spor Kulübünde anlaşmalı ayrılık

İstanbul Süper Amatör Lig Klasman B Grubu takımlarından Beykoz 1908’nin Yönetim Kurulu, Teknik Sorumlu Özgür Ataçocuğu ile karşılıklı anlaşma sonrasında yolları ayırdı.

Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu yapmış olduğu açıklama ile ayrılığı kamuoyuna bildirdi.

Açıklamasında, Özgür Ataçocuğu’na teşekkür eden Aksu, "2022 - 2023 sezonunun altıncı haftasında göreve başlayan takımımızın klasman grubuna çıkmasında önemli katkıları bulunan Teknik Direktörümüz Özgür Ataçoçuğu'na vermiş olduğu hizmetlerden dolayı  şahsım ve camiamız adına teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

“Hocamızın kişiliği, çalışkanlığı, dürüstlüğü ve teknik bilgisi ile örnek bir profil olduğuna şahit olduk. Sporda ayrılıklar olabilir,  bir kan değişikliği yeni bir heyecan gerekebilir. Hem kulübümüz hem de hocamız için değişikliğin daha faydalı olacağına karşılıklı mutabakat ile karar kıldık.” diye konulan Zeki Aksu şöyle devam etti:

Sevinçlerimiz, zorluklarımız, sıkıntılarımız oldu

Her süreçte örnek bir duruş ve davranış sergiledi. Biz kendisini tanımaktan ve çalışmaktan onur duyduk. Sevgili hocamızın gönlümüzde her zaman yeri olacak, belleğimizde her daim olumlu düşüncelerle anılacaktır.

İnşallah daha iyi koşullarda ve üst liglerde yeniden çalışma imkânımız olur. Kendisine bu kulübün kapıları her zaman açık olacaktır. Hocamıza bundan sonraki sportif hayatında başarılar diliyoruz.

Spor Servisi

Beykoz Hacı Numan Ortaokulu matematiği kodluyor
Önceki Beykoz Hacı Numan Ortaokulu matematiği kodluyor
Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Sonraki Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu