Beykoz Spor Kulübü’nden Coşkun Tosun’a teşekkür

  • Güncelleme: 06.06.2021 18:07
  • Okunma: 2689 kez
  • Yorum: 0
Beykoz 1908’nin 2020-21 Sezon çalışmaları başladığında Çubukluspor Kulübü 8 futbolcusunu Sarı-Siyahlı ekibe göndererek 113 yıllık çınara can suyu olmuştu.
Beykoz Spor Kulübü’nden Coşkun Tosun’a teşekkür

Birçok tanınmış sima, marka ve ismin Kulüpten benzetmek gerekirse " Vebalı " diye kaçtığı görmezden, duymazdan geldiği bir anda gelen bu destek unutulmaz... Sonrasında yapılan transferler ile geçen Cuma günü 31 Kişilik Lig Kadrosu da şekillenmiş idi.

Tabii ki sadece lisans işlemleri için yüksek bir meblağ TFF'ye yatırıldı... Fakat burada da Coşkun Tosun Başkan büyüklüğünü göstererek Beykoz 1908 A.Ş. Kulübünden Yetiştirme Bedellerini almayarak gönüllerdeki yerini sağlamlaştırdı. Konunun ayrıntıları Beykoz Spor Kulübü Sosyal Medya Hesabından Kulüp Genel Sekreteri Alaattin Kılıç İmzalı bir paylaşım ile kamuoyuna anlatıldı.

işte o açıklama;

Coşkun Tosun’a teşekkür

Beykoz Spor Kulübü’nde yönetici, futbol şube sorumlusu, basketbol şube sorumlusu, divan başkanlığı görevlerini üstlenmiş kongre üyemiz Çubuklu Spor Kulübü Başkanı Sayın Coşkun Tosun’un; Onur Gündoğdu, Hasan Can Çetin, Ahmet Can Bayraktar, Recep Talha Çetin, Kürşat Güntay ve Furkan Ar’ın transferinde Beykoz Spor Kulübü’ne sağlamış olduğu destek ve gösterdiği fedakârlıktan dolayı (Yetiştirme bedelleri olarak 33.000 TL)  şahsına ve temsil ettiği camiaya teşekkür ederiz.

Beykoz Spor Kulübü Yönetim Kurulu Adına / Genel Sekreter Alaattin Kılıç

Spor Servisi