Beykoz Spor Kulübü’nde borç 2 milyon 600 bin USD

  • 18.10.2021 10:47
  • Güncelleme: 18.10.2021 10:49
  • Okunma: 3363 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Spor Kulübü Derneği Olağanüstü Genel Kurulu gerçekleşirken Zeki Aksu bir kez daha Başkanlık makamının sahibi oldu.
Beykoz Spor Kulübü’nde borç 2 milyon 600 bin USD

Kavacık'ta bulunan Kavacık Park Inn By Radisson Otel Atlas Balo Salonunda yapılan Olağanüstü Genel Kurula 60 civarında delege katılım sağlayıp oy kullandı. Yapılan sayım sonrasında Zeki Aksu bir kez daha Sarı-Siyahlıların Başkanlığına seçilmiş oldu.

Beykoz Spor Kulübü Derneğinin Olağanüstü Genel Kurulunu Başkan Zeki Aksu açılış konuşması ile başlattı. Ardından verilen önerge ile Divan Başkanlığına aday gösterilen Ali Bilir delegelerden onay alıp Divan Masasına oturdu. Ardından Divan Başkan Yardımcıları ve Divan Üyelikleri için yine delegelerin önerdiği isimler Erdal Öztürk, Alaattin Kılıç, Süleyman Çalık ve Yaşar Aydınoğlu onay alıp göreve başladılar.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Kongre Takviminde yer alan bölümler tek, tek okundu, oylandı. Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu Faaliyet raporunun okunmasını kendi yaparken diğer raporlar divan üyeleri tarafından okundu. Başkan Aksu kendisine yapılan eleştirilere net cevaplar verirken mali tabloya ilişkin de aktarımda bulundu. Başkan Aksu, "Siz Fenerbahçe ya da Galatasaray ya da diğer kulüplerde Başkanlığı bırakan isimlerin alacaklarını bırakıp gittiğini gördünüz mü? Bunu ben talep edince mi yanlış oluyor. Kulübümüzün 2.600 Milyon Dolar borcu bulunmakta" dedi.

Yapılan oylama sonrası yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu Asil: Zeki Aksu, M.Talha Eniz, Yılmaz Güzeci, Mehmet Bilir, Ruhan Ege, Safter Eroğlu, Alaattin Kılıç ( Ali Oğlu), Mesut Ekici, Av. Serdar Aycibin, Hakkı Öner, Çağlar Şenol, İsmail Durmuş, Hakan Sarıkaya, Ömer Mocan, Mutlu Atagün.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Borç