Beykoz Spor Kulübü Kickboks Takımı destan yazdı

  • 0
  • 1447
Beykoz Spor Kulübü Kickboks Takımı destan yazdı
Beykoz Spor Kulübü Kickboks Takımı destan yazdı

Beykoz Spor Kulübünün futbol dışındaki branşlarından gelen başarı haberlerinin bir yenisi daha camiada takdirleri topladı!

Sarı-Siyahlı Kulübün Kickboks Takımı sporcuları geçtiğimiz hafta yapılan 29 Ekim Zafer Kupası müsabakalarından alnının akı ile ayrılmasını bildi.

55 Kulüp, 453 Sporcunun katıldığı 29 Ekim Zafer Kupasında Sarı-Siyahlı takım 2 Altın, 2 Gümüş, 8 Bronz olmak üzere toplamda 12 Madalya kazanarak İstanbul takım sıralamasında 3. kulüp oldu.

Beykoz Kickboks Takımı son bir yıl içerisinde katıldığı Dünya, Türkiye ve İstanbul turnuvalarında 52 madalya kazanarak Beykoz'da tarihi bir rekor elde etmiş oldu.

Beykoz Spor Kulübü Kickboks Şube Sorumlusu olan Oktay Yılmaz 2022 yılı içerisinde (Kickboks-Muaythai Baş Antrenörü) profesyonel dünya kemerini 3. Kez koruyarak bir kez daha Dünya Şampiyonu oldu.

2008 yılından itibaren kemer hala Oktay Yılmaz hocada bulunmakta.

2022 yılı içerisinde kulüp sporcusu Muhsin Hekmeti 3 profesyonel maça çıkıp biri nakavt, hiç mağlubiyet yaşamayarak Beykoz Spor Kulübü  adını duyurarak yenilmezliğini korudu.

Öte yandan, başarılı Antrenör Oktay Yılmaz Hocanın oğlu Enes Yılmaz'a (Yardımcı Antrenör) 2022 yılı içerisinde (15 Kasım) Pattaya/Tayland  Venum Traning Camp'den sıkı bir kamp teklifi geldiği bildirildi.

Spor Servisi

Erdoğan, NATO Genel Sekreterini Beykoz'da ağırladı
Önceki Erdoğan, NATO Genel Sekreterini Beykoz'da ağırladı
İmamoğlu Beykoz’da Anadoluhisarı Kalesinin tadilatını inceledi
Sonraki İmamoğlu Beykoz’da Anadoluhisarı Kalesinin tadilatını inceledi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz