Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu teşekkür etti

  • 0
  • 3815
Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu teşekkür etti
Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu teşekkür etti

Beykoz 1908 A.Ş yer aldığı İstanbul SAL 5. Grupta 2. sırayı garantileyip TFF Bölgesel Amatör Lige çıkmak için mücadele edecek.

SAL Klasman Grubunun garantiye alınması sonrasında bir açıklama yapan Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, taraftara ve oyunculara teşekkür etti.

Zeki Aksu, “büyük Beykoz'umuz var olduğu sürece hedef, umut her zaman vardır. Gene bir sezon boşuna geçti, bu sezonda bitti dendiği anda pes etmedik.” ifadelerini kullandığı açıklamasına şöyle devam etti:

Tarihi kulübümüze sahip çıkma ve onu ebediyete taşıma mücadelemize vermiş olduğu destek her türlü takdirin üstünde olan, gerek yönetim kurulunda görev üstlendiği dönemde, gerekse sade bir kulüp üyesi olarak üç yıldır her ihtiyaç zamanında Beykozlu ve Beykozspor'lu olmanın bilinciyle hareket ederek; tribünde, sahada, fotoğraflarda yer almasa da, beyniyle, yüreğiyle, maddi ve manevi desteğiyle camiasına sahip çıkan ve her anlamda yolumuzu aydınlatan Muhammed Talha Enis gibi bir Beykoz sevdalısı bize inandığı ve desteğini artırarak devam ettirdiği için pes etmedik.

Kentine - semtine - toprağına inanmanın,  Beykoz Spor Kulübü tarihine, mazisine, değerlerine, kültürüne, armasına, markasına sahip çıkmak için bizle birlikte yola çıkan, taraftarımızla bütünleşen, yeniden dirilişin tarihini, hikayesini birlikte yeniden yazmak icin sezon başından beri  gelen tüm gayreti fazlasıyla gösteren  Asbaşkanımız Sedat Kaba gibi bir değere sahip olduğumuz için pes etmedik.

Sayın Mohsen Beiksarabi Bey gibi özel bir şahsiyetin destekleri de son derece önemliydi bu onurlu yürüyüşte dimdik durmamız için.

Ne zaman rica etsem her daim desteklerini vermekten imtina etmeyen, bölgemizin sevilen, sayılan iş insanlarından Büyük Beykoz'lu Ramazan Albayrak ve Oğuz Yılmaz arkamızda oldukları için pes etmedik.

Teknik Direktörümüz Özgür Ataçocuğu, bu takıma güveniyorum ve bu iş daha bitmedi diyerek şahlanmamızdaki en önemli etken olduğu için pes etmedik.

Kaleci Hocamız Salih Mumcu'nun güzel kalbi ve bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi bizi ayakta tutmaya yettiği için pes etmedik.

Sporcularımızın işlerine gösterdikleri saygı ve gösterdikleri çabalar karşılığını bulmaya başladıkça bu yolda ne denli güçlü ve haklı olduğumuzu gördüğümüz için pes etmedik.

Soğuk demeden, yağmur demeden, çamur demeden bizleri içerde dışarda destekleyen Büyük Beykoz taraftarlarımıza şükranımızı gösterecek kelimeler, cümleler daha literatüre girmediği için pes etmedik.

Her maçımızda eşi benzeri görünmeyen deklanşör dokunuşları ile bu güzel anılarımızı gösteren Talip Ercan'ın da yemekte tuzu olduğu için pes etmedik.

Yolumuz daha bitmedi, daha çok uzun zaman dilimleri ve birbirinden önemli final maçları bizleri bekliyor. Bu güzel atmosfer, bu güzel destekler devam ettiği sürece Büyük Beykoz'umuz her türlü zoru kolaya çevirir ve hedefe tam isabet sağlar.

O zaman durmak yok, hedeften sapmak yok, başarmak ve şanlı tarihimize doğru emin adımlarla hep birlikte ilerlemek için var gücümüzle çalışacağız ve klasman grubunda yer alan 8 takımdan ilk dört takım arasına girerek Bölgesel Lige çıkacağız.

Kocaman TEŞEKKÜRLER bizlere küçük, büyük destek verenlere.

Çok Yaşa Beykoz.

Çok Yaşa Beykoz 1908.

İlçemizin tüm seçilmişlerine ve iş insanlarına verilen bu desteklerin örnek teşkil etmesi temennisiyle, sevgi ve saygıyla.

Spor Servisi

Kaleden kaleye gol atarak adından söz ettirdi
Önceki Kaleden kaleye gol atarak adından söz ettirdi
Beykoz elektrik kesintileri (27 Eylül 2023)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (27 Eylül 2023)
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz