Spor

Beykoz spor kamuoyu bu maça kilitlendi

Beykoz spor kamuoyu bu maça kilitlendi
24.05.2017 09:50
| | |
6539

İstanbul 2. amatör lig Beykoz temsilcisi Tokatköyspor'da bugünlerde büyük bir heyecan yaşanıyor.

Yeşil beyazlı Beykoz temsilcisi bulunduğu 16. grupta en yakın rakibi Küçükyalı Örnekspor'un 1, üçüncü sıradaki Üsküdar İcadiyespor'un iki puan önünde son haftaya lider girdi.

Ligi ilk iki sırada bitirecek takımların 1. amatör lige çıkacağı grupta hafta sonu  büyük bir final maçı oynanacak.

Pazar günü Alemdağ Stadı'nda oynanacak Üsküdar İcadiyespor, Tokatköyspor maçı grubun adeta kaderini belirleyecek.

Üsküdar İcadiyespor, Tokatköyspor maçı öncesinde Beykoz futbol kamuoyu adeta bu maça kilitlenmiş durumda.

Bu önemli maç öncesinde Beykozlu futbolseverlerde de büyük bir heyecan var. Hafta sonu oynanan Feneryolu maçının ardından neredeyse herkes bu maçla yatıp kalkıyor.

Bu maç için Alemdağ Stadına yoğun bir taraftar akını bekleniyor. Beykoz ilçesinden bu hayati maça büyük bir ilgi olacağı kesin.

Tokatköyspor başta olmak üzere özellikle Ortaçeşmespor  ve Beykoz 1908 taraftarlarının yanı sıra Beykoz'daki  futbolseverlerin büyük ilgi göstereceği karşılaşmada Tokatköyspor takımına alacağı bir puan yeterli olacak.

Sezon başından beri gösterdiği performansla taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Tokatköyspor'da akıllarda şampiyonluktan başka bir şey yok.

Zorlu maç öncesinde Beykozlu futbolseverlere seslenen Tokatköyspor'un başarılı antrenörü Engin Yılmaz, "Ligin başından beri hedefimiz şampiyon olmaktı. Bu takımı şampiyon olup 1.amatör lige çıkmak için kurduk. Bu hedef doğrultusunda son maça kadar geldik. Artık önümüzde sadece bir 90 dakika kaldı. Futbolcularım şampiyon olmayı hak etti. Pazar günü Alemdağ Stadında zorlu bir maça çıkacağız. Tüm Beykozlu futbolseverleri Alemdağ Stadına davet ediyoruz. İnşallah hafta sonu şampiyon bir takım olarak Beykoz'a döneceğiz" dedi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Amatör Lig, Tokatköyspor, Küçükyalı, Örnekspor, Engin Yılmaz, Antrenör

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"