Siyaset

Beykoz sokakları mı ne diyor? Sorma gitsin

Beykoz sokakları mı ne diyor? Sorma gitsin
09.01.2019 19:04
| | |
11346

Video galeri

Dost Beykoz’un Avrupa yakasında işbirliği yaptığı İstanbul Times TV, Beykoz sokaklarında AK Parti Belediye Başkan Adayı Murat Aydın’ı sordu.

“Beykozlular Murat Aydın’ı tanıyor musunuz?” şeklindeki sorulara ilginç cevaplar verirken, vatandaş görüşleri, “Beykoz’a dışarıdan aday olur mu” tartışmalarına da ışık tuttu.

İstanbul Times TV, Beykoz sokaklarında vatandaşlara mikrofon uzattı.  Oldukça çok sayıda soru sorulan vatandaşlar arasında çoğunluğun Murat Aydın’ı tanımadığını, belirli bir kesiminde AK Parti’nin adayı olduğu için oy vereceğini söylediği görüldü.

Murat Aydın’a Beykoz’da yüzde 50 şans verildi

Soru sorulan vatandaşlar arasında tepkili olanlarda vardı. Özellikle AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’a sorular soruldu.

Beykoz teşkilatında adam yok muydu?  

“Beykoz’da AK Partililerin ya da siyaset yapanların içerisinde Beykoz’u temsil edecek, ya da Beykoz’a hizmet edecek birini bulamadılar da mı, Zeytinburnu’ndan başarılı da olsa öyle bir belediye başkanını buraya getiriyorlar.” ifadelerine yer veren vatandaş, AK Parti teşkilatına da sitem etti.

“Bu insanlara güvenmiyor mu AK Parti?”

Sitemkâr vatandaş şunları söyledi: “İki tane belediye başkan yardımcısı aday adayı oldu. İlçe Başkanı aday adayıydı. Bu insanlardan memnun değillerse bunarlı neden belediye başkan yardımcısı yaptılar? İlçe başkanı keza eski bir belediye başkanı… Bu insanlara güvenmiyor mu AK Parti Yönetimi Zeytinburnu’ndan adam getiriyor. Başarılı birisi olabilir. Bunu bilhassa AK Parti’de siyaset yapmış arkadaşlara bu soruyu soruyorum. Sizlerin içerisinden Beykoz’u temsil edecek bir kişi çıkartamıyor musunuz da Zeytinburnu’ndan bir arkadaşı buraya belediye başkanı olarak atıyorsunuz?”  

Beykoz’u kazanmak istiyorsa tanınan birisin gelmesi gerektiği ve artık seçimlerin kazanma üzerinden değil hizmet üzerinden kurgulanmasına işaret eden vatandaşlar olduğu gibi, “demek ki Beykoz’da adam kalmamış… Taşıma suyla değirmen dönmez” diyenlerde oldu.

Haber Merkezi   

   

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Murat Aydın, İstanbul Times Tv, Sokak

reklam
14 Yorum
sezer11.01.2019 22:06:34

metezori yoluyla başkan yapıldı akp kaybetsin isterdim sadece şu metozori ile yapılan haksızlıklar yüzünden 3 dönemdir isi ehline chp mhp vermedi siz versiniz ve yine cıkmiş işi ehline veriyoruz diyorsunuz syn cumhurum siz işin ehline 3 dönemdir niye vermediniz ahbab cavuş ilişkilerini gecelim halka sorun kimi istiyor onu yapın ki sonra sizi suclamasınlar murat beye verdiginiz yetkiyi bakal hasana verseniz yine çozer zaten beykozun sorununun çözülmemesi kimsenin size gerçekleri korkudan söyleyemediginden ve ne yapacaklarıni kendileride bilmiyor ben size bir proje sunayım kara kalem beykoza 5 dakika sürer beykozun sorununu çozecek cizimim 50 mimar 100 mühendis toplansa beykozun sorunu çözemez 2000 senesinde kentsel projesini sundum belediyeye alattin kösler ve kurmaylarına akıllarına sığmadı hayal bile edemediler ve projem kensel dönüşümün 2 b olayının bütünleşik ve daha gelişmişi ve devletin kasasına 10 kat daha fazla para girecek projeydi biraz insanları dinleyin kulak verin yoksa adayın nerden oldugu önemli degil 15 yıldır ehillerine verdiginiz beykoz bitik heryerde kriz var beykozda 5 kat daha fazla hissediliyor

Mert11.01.2019 18:38:16

Yıllardır beykozumuzun hali ortada beykozu bilen beykozlunun sorunlarını bilen beykozda doğmuş büyümüş beykozlu olan birisine oy verin artık partili düşünmeyin artık yıllardır partili düşünüp seçtiğimiz belediye başkanı kimin sorununu dinledi ne çözüm üretti. Beykozlunun beykozludan başka dostu yoktur.

Serhat11.01.2019 15:31:30

İzmir de belediye çalışanları belediyeyi basmış koşun yardıma laiklik elden gideyaaağğğ

Yalçın11.01.2019 14:54:37

Emin’e okutan valla lafı kömüş anlayana!

emine okutan11.01.2019 10:22:23

ulan ne ufuksuz kafalar bunlar! yok efendim beykoz çayırında top koşturmuş!!! daha önce belediye başkanlığı yapmış adamı yine başkan yaptık da ne oldu üstüne yine yaptık da yine ne oldu!!! Allah aşkına babamın oğlu olsa ne fark eder çalışmadıktan sonra! biraz vizyon yahu! Miniç de Kaşıtoğlu her dönem selam durdukları bayrağı değiştiren adamlar. bunlardan mı medet umuyor Beykzoz! vaayyy o zaman halimize!

Abdurrahman öndin11.01.2019 03:19:33

Kemal sadokloglu sen AKP de hiç istişare gördün mü? Bir tane örnek ver, namerdim AKP oy vereceğim. Emir demiri keser durumundan başka ne gördün. Allah rızası için dürüstçe cevap ver. Mahşer de, hesap sorarım sana. Millet şahit olsun. Buyuksehir başkanları istişare sonucu alınıp yerine atananlar yine aday dimi? (!) bunu hangi il vatandaşı kabul etti. Seçimle geleni tehditle istifa ettir. Ne güzel memleket.

Yusuf10.01.2019 19:52:40

Akparti adayını istişareler sonucu belirledi, ak partili akpartiliye oy vermelidir diyen arkadaşım, seninle aday belirlenirken istişare yaptılar mı? Hangi anket hangi istişare hangi yoklamanın sonıcunda Muray Aydın çıktı? Hangi parti içi aday belirleme mekanizmasından çıktı? Hangi beykoz ak partili kardeşimin fikri doğrultusunda belirlendi? Temayülde mi çıktı? Beykozlunun, partilinin iradesi hiç önemsendi mi? Beykozda yüzbin kişi den 1i Murat Aydıb dedi mi? Kadıköyde şişlide izmirde nasıl onlar veriyorsa biz de vereceğiz diyen arkadaş, 17 yıldır eleştirdiğin noktaya mı geldin?

Beykozlu10.01.2019 19:11:35

Murat minic gelecek dertler bitecek rahat olun

Beykozlu 10.01.2019 11:05:50

Beykozu beykozun evladı yönetmeli Bilgehan Murat Miniç . Veya açıklanması durumunda Gülay hanım. Özellikle Murat Miniç kardeşim Beykozda doğmuş büyümüş biri genç bir kardeşimiz gördüğüm kadarı ile çok istekli ve çok da çalışkan. Beykozun Çayırı’nda top oynamış. Kavağında burunbahçesinde denize girmiş. Beykoz’un sokaklarını bilir sıkıntılarını bilir. Bi telefon açsan telefona bakar şimdi yücel başkanı ara bakalım kimin telefonuna bakar. Veya baktı. Bu mesajımı okuyan arkadaşım sana söylüyorum En son ne zaman yücel başkanı sokağında gördün. Soruyorum sana. 45 yıldır Beykoz da oturuyorum. İyi düşünün bu seçimde şahsa oy verilir partiye değil. Sağlıcakla.

Serhat10.01.2019 10:11:25

Mesel zihniyet meselesi, Beykoz cehennem partisine teslim edilemeyecek kadar değerlidir! İzmir’de, kadıköy’de,şişli’de Vatandaş zihniyete oy veriyorsa biz de Beykoz da yüzde 56 almış başkanının yanında yer alacağız! Aksi durumda Beykoz kaybeder

Abuzeeya10.01.2019 02:18:31

Yaşına göre geçen yılları gözönüne alıp bir şeylerin BelediyeBaşkanıyla düzeleceğini düşünüp hala Beykoz için iyi bir şeyler bekleyen ve umut eden insanlara da ancak Beykozda rastlanır zaten ben 40 senedir çiçek ve kaldırımdan başka bir şey görmedim

Muro09.01.2019 23:38:51

Bakalım hangi murat kazanacak, Zeytinburnu lu murat mı? Yoksa BEYKOZ LU murat mı?

Asaf Yıldız09.01.2019 23:01:56

Beykoz, Beykozlunundur

Kemal Sadıkoğlu09.01.2019 21:45:26

Şahsi Düşüncemdir,, AKPARTİLİ ,, AKParti adayını desteklemelidir,, AKPARTİ adayı,, sonuçta ,, istişareler sonucunda Aday gösterilmektedir,,

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"