Beykoz, sokağa çıkma kısıtlamasıyla dinleniyor

  • Güncelleme: 18.04.2020 18:05
  • Okunma: 7603 kez
  • Yorum: 0
Yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasıyla Beykoz sokakları tarihi günlerini yaşıyor.
Beykoz, sokağa çıkma kısıtlamasıyla dinleniyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde açıkladığı ve içinde bulunduğumuz hafta sonunda uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasıyla Beykoz sokakları tarihi günler yaşıyor.

17 Nisan Cuma 24.00 itibariyle uygulanmaya başlayan sokağa çıkma kısıtlamasında bu hafta, caddeler ve sokaklar yeniden boş kaldı.

Vatandaşların bu kez kısıtlamanın erken açıklanması nedeniyle tedbirli olduğu görülürken, Beykoz cadde ve sokakları da dinleniyor.

Vatandaşların özellikle güneşli havalarda kalabalık görmeye alışık olduğu sahil boyu ve ana caddelerde bir kişinin bile görülmemesi bazı vatandaşları duygulandırdı.

Yeni tip koronavirüs (COVID-19) tedbirleri kapsamında hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının önümüzdeki süreçte de devam etmesi öngörülüyor.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, sosyal medya hesabından ilçenin boş olduğuna dair fotoğrafları paylaşarak vatandaşlara teşekkür etti. 

Aydın, "Beykoz dinleniyor... Değerli komşularıma kurallara uydukları için teşekkür ediyorum. Daha güzel ve sağlıklı günlerde buluşacağız inşallah." ifadelerini kullandı. 

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz