Beykoz Soğuksu İlkokulu'nda yeni kütüphane açıldı

  • Güncelleme: 08.11.2019 18:51
  • Okunma: 9279 kez
  • Yorum: 0
Novartis İlaç'ın katkılarıyla Beykoz Soğuksu İlkokulu'nda Küçük Mucizeler kütüphanesi açıldı.
Beykoz Soğuksu İlkokulu'nda yeni kütüphane açıldı

Soğuksu İlkokulu öğrencilerine yapılan anketle "Küçük Mucizeler" olarak belirlenen kütüphanenin açılışına Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, Novartis İş Birimi Direktörü Şeyda Gürer, okul müdürleri, öğrenciler ve velileri katıldı.

Soğuksu İlkokulu Müdürü Beytullah Akkurt’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen açılış töreninde Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, "Novartis gibi köklü bir sağlık kuruluşunun sadece sağlık alanında değil, eğitim alanında da çalışmalar yapmasını mutlulukla karşılıyoruz. Güzel girişimlerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.

Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay da kütüphanenin öğrencilere hayırlı olmasını dileyerek bağışçılara teşekkür etti.

Öğrencilerin yeterli olanaklarla daha iyi eğitim almalarını sağlamak için küçük bir adım attıklarını belirten Novartis İş Birimi Direktörü Şeyda Gürer, “Soğuksu İlkokulu’nun kütüphanesini yenileyerek Küçük Mucizeler’i yarattık. Küçük Mucizeler kütüphanesinin ismini Soğuksu İlkokulu öğrencileri belirledi. Dilerim derslerinden arta kalan zamanlarda buradaki kitaplardan olabildiğince faydalanır ve eğitimlerine katkı sağlarlar. Novartis olarak, çocuklarımıza destek olmak için elimizden geldiğince küçük mucizeler yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

Kurdele kesiminin ardından protokol üyeleri çocuklarla beraber kütüphaneyi gezdi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz