Beykoz Soğuksu’da felaket ucuz atlatıldı

  • Güncelleme: 07.03.2020 00:15
  • Okunma: 35958 kez
  • Yorum: 0
Freni boşalan araç yüklü tır felakete yol açtı... Beykoz Soğuksu Mahallesi’nde meydana gelen kazada hasar büyük, can kaybı yok…
Beykoz Soğuksu’da felaket ucuz atlatıldı

Beykoz Soğuksu Mahallesinde yokuş aşağı inerken freni boşalan araç yüklü tır park halindeki araçlara çarparak devrildi.

Beykoz'un Soğuksu Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesinde gerçekleşen kazada can kaybı yaşanmazken Serkan Ateş (38) yönetimindeki çekici arabasının özel bir galeriye araç taşıdığı öğrenildi.

Şoför Ateş yönetimindeki 07 GNH 17 plakalı tırın üzerinde beş otomobil taşıdığı, durabilmek için önce sağ yanına sürterek aracı durdurmak için büyük çaba sarf eden Serkan Ateş yönetimideki tır önüne ne varsa sürükledi.

Yaklaşık 300 metre duvara sürterek ve önündeki park halinde olan araçları çiğneyerek giden tır duvara doğru aşırı tırmanınca devrildi… Devrilen tır iki aracı da altına alarak hurdaya çevirdi…

Beykoz itfaiyesi ve emniyet güçlerinin olay yerine gelerek müdahale ettiği kazada, doğalgaz kutusuna zarar verdiği için İGDAŞ ekipleri de hazır bekletildi.

Olayda şan eseri can kaybı yaşanmazken maddi hasatsın büyük olduğu gözlendi. Araç taşıyıan tırın hurdaya çevridği diğer araçların sahipleri olay yergine gelerek üzüntülerini ifade etti. Can kaybının yanlamaması onlar içinde tek teselli kaynağı oldu.

Haber Merkezi

 

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz