Beykoz siyasetinde ahlaksızlık zirveye çıktı

  • 0
  • 6473
Beykoz siyasetinde ahlaksızlık zirveye çıktı
Beykoz siyasetinde ahlaksızlık zirveye çıktı
Beykoz siyasetinde ahlaksızlık zirveye çıktı
Beykoz siyasetinde ahlaksızlık zirveye çıktı
Beykoz siyasetinde ahlaksızlık zirveye çıktı

İktidar olma umudunu yalan, algı ve iftiralar üzerine bina edenler son tezgâhlarını Beykoz üzerinden kurdu.

Taraflı, tarafsız okuyan herkese, “bunlarda siyasi ahlak kalmamış ama şerefleri de mi yok” dedirten tezgâh, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç üzerinden kurgulandı.

Önce Hanefi Dilmaç adına sahte bir hesap açan troller, bu hesap üzerinden Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığı Adaylığı için İlçe Seçim Kurulu’na imza desteği çağrısında bulunduğu algısı oluşturulmuş. Montajda Başkan Dilmaç’ın isminin yanlış yazılması dikkat çekerken, mesajın altına yazdıkları sahte yorumlarla da sanki parti mensupları bilgi almak için başkana soru soruyor algısı oluşturulmaya çalışılmış.

Bu aşağılık operasyonun sosyal medyada ve değişik mecralarda paylaşılması üzerine harekete geçen AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’ın bu tezgâhı kurgulayanlara tepkisi çok sert oldu. Dilmaç, Twitter’da sahte mesajı paylaşarak yaptığı duyuruda, “Asılsızca tezgâhlanmış bir montaj ve kurgu ile bu iftiraları yayanlar ve haber yapanlar hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağım” dedi.

Dilmaç Beykoz genelinde SMS ile ulaştığı AK Parti üyelerine de söz konusu haberle ilgili gerekli yasal girişimlerin başlatıldığını ve asılsız haberlere itibar edilmemesi gerektiğini hatırlattı.

Bu aşağılık operasyona AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç kadar Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce de sert tepki gösterdi. Yaptığı manipülatif anketlerle siyasi gündemi etkilemeye çalışan Avrasya Araştırma’nın sahibi Kemal Özkiraz’ın da sosyal medya üzerinden bu kepazeliği yayınlaması tartışmalara neden olurken, Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce twitterda zehir zemberek bir açıklama yayınladı. Muharrem İnce, troller FETÖ yöntemleriyle sahte belge hazırlamakla suçlayarak, “bu yeni tip FETÖ’cülerle Silivri mahkemelerinde olduğu gibi mücadele edeceğiz” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Beykoz Çavuşbaşındaki feci kaza ucuz atlatıldı
Önceki Beykoz Çavuşbaşındaki feci kaza ucuz atlatıldı
Yaşlanmaz şair çocukların Urla'sı
Sonraki Yaşlanmaz şair çocukların Urla'sı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz