Son Dakika

Beykoz İshaklıspor umudunu son iki haftaya bıraktı

  • 0
  • 2539
Beykoz İshaklıspor umudunu son iki haftaya bıraktı
Beykoz İshaklıspor umudunu son iki haftaya bıraktı

İstanbul Süper Amatör Lig 4.Grubunda Beykoz İlçesini temsil eden İshaklıspor hafta sonunda Merkez Efendi Stadında oynanan karşılaşmada düşme hattındaki Yeşilılgaz ile 1-1 berabere kaldı.

Bordo-Mavili ekibin 2 takipçisi olan Dikilitaşpor ile Küçükçekmece Yeşilova Esnafspor takımları da haftayı beraberlikle kapatınca İshaklıspor 4 puanlık avantajını da korumuş oldu.

İshaklıspor Takımı ikinci yarının ortalarında yetenekli ismi Oğuzhan Öztürk ile bulduğu golle Klasman Grubuna kalmayı garantiledim derken son dakikada gelen ev sahibi takım golü sonrası umudunu son iki haftaya bıraktı.

İshaklıspor hafta sonunu maç yapmadan Bay olarak geçtikten sonra son hafta maçını ise evinde düşme hattındaki Çıksalınspor ile yapacak.

Son hafta maçlarının ardından sezonun son haftasını maç yapmadan Bay olarak geçecek Dikilitaşspor devreden çıkarken üçüncü sırada 35 puanlı K.Ç. Yeşilova Esnafspor'un küme düşen Küçükyalı Yelkenspor maçından alacağı 3 puan dikkate alınırsa son haftanın müthiş bir mücadeleye sahne olması beklenecek.

Stat: Merkez Efendi

Hakemler: Gökhan Hacıoğlu, Mustafa Poyraz, Özgür Öztürk

Yeşilılgazspor: Emrehan, Furkan, Emre (Dk.75 Yusuf), Orhan, Mehmet, Eyüp, Enescan, Mustafa (Dk.75 Seyit Ahmet), Engin, Ömer Faruk (Dk.46 Muhammed Talha), Bilal (Dk.68 Ayberk)

Yedekler: Mustafa Emir, Nimet, Hamza Erkan, Berkay, Mahmut Taha, Ali

Antrenör: Kamuran Gazi

Beykoz İshaklıspor: Kerem Mert, Oğuzhan Öztürk (Dk.84 Medeni), Oğuzhan Yedibela, Enes, Oğuzhan Civelek, Mahmut (Dk.50 Ali Umut), İsmail, Onur, Tunç (Dk.75 Ömer), Zakir (Dk.75 Kadir), Mahsun (Dk.84 Yunus Emre Gürbüz)

Yedekler: Furkan Emre, Hamdullah, Kadir, Barış, Yunus Emre Balkır, Ebubekir Sıddık

Antrenör: Gökhan Baladin

Goller: Dk.68 Oğuzhan Öztürk, Dk.90 Seyit Ahmet Işık

Kırmızı Kart: Dk.87 Engin Altın (Yeşilılgaz)

Spor Servisi

Beykoz kadın futbol takımı sahipsiz mi kaldı?
Önceki Beykoz kadın futbol takımı sahipsiz mi kaldı?
Paşabahçe U17 Gençleri baraj maçına çıkacak
Sonraki Paşabahçe U17 Gençleri baraj maçına çıkacak
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz