Beykoz İshaklıspor elini çabuk tuttu

  • 0
  • 2447
Beykoz İshaklıspor elini çabuk tuttu

TFF Bölgesel Amatör Lig 1. Grup temsilcilerinden olan Beykoz İshaklıspor'da yeni teknik direktör tanıdık bir isim oldu. İshaklıspor'da, önceki gün görevi bırakan Metin Aydemir’in yerine teknik direktörlüğe Aydın Dursun getirildi.

Daha önce Beykoz 1908 A.Ş. Takımında da görev yapan deneyimli teknik adam en son olarak Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor takımında antrenör idi.

Alibeyköyspor ile Beykoz Stadında oynanan ve 2-1 mağlubiyetle biten müsabakanın ardından Bordo-Mavili ekip Metin Aydemir ile karşılıklı anlaşma neticesinde yolları ayırmış ve vakit geçirmeden yeni teknik adam için görüşmeler yapmakta idi.

Beykoz İshaklıspor Kulüp Başkanı Ali Cinel yönetim kurulu ile yaptıkları istişare sonrasında bölgenin tanınmış, deneyimli Teknik Adamlarından Aydın Dursun'da karar kıldıklarını söyledi. Bu gelişmenin ardından Aydın Dursun Beykoz temsilcisinde ilk antrenmanına çıktı.

Aydın Dursun kimdir?

Kariyerinde bir çok kez şampiyonluk yaşayan 1970 Doğumlu olan Aydın Dursun Antrenörlük hayatına ilk olarak 2008 Yılında Çekmeköyspor’da başladı. Daha sonra sırası ile Şilespor, Çekmeköyspor, Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor, Beyoğlu Yeniçarşıspor, Beykoz 1908 spor ve Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor Kulüplerinde görev yaptı. 53 yaşındaki Teknik Adam kalan maçlarda Beykoz İshaklıspor’un başarısı için mücadele edecek.

İlgili Haber: Beykoz İshaklıspor Metin Aydemir ile yolları ayırdı

Spor Servisi

Elmalı Beykoz’a son dakika mağlubiyetiyle döndü
Önceki Elmalı Beykoz’a son dakika mağlubiyetiyle döndü
Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Sonraki Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti