Beykoz İshaklıspor’da gidenlerin yeri çabuk doldu

  • 0
  • 2119
Beykoz İshaklıspor’da gidenlerin yeri çabuk doldu
Beykoz İshaklıspor’da gidenlerin yeri çabuk doldu
Beykoz İshaklıspor’da gidenlerin yeri çabuk doldu
Beykoz İshaklıspor’da gidenlerin yeri çabuk doldu

TFF Bölgesel Amatör Lig 1. Grubunda ikinci yarının ilk maçında deplasmanda Maltepespor ile karşı karşıya gelecek olan Beykoz İshaklıspor'da hazırlıklar tamamlandı, maç saati beklenmeye başlandı.

Kulüp tarihinde ilk kez mücadeleye çıktıkları TFF Bölgesel amatör Ligde Profesyonel lig deneyi olan birçok takımı geride bırakıp ilk yarıyı lider kapatan Bordo-Mavili ekip ikinci yarı hazırlıkların 10 günlük Antalya kampı ile geçirmişti.

Beykoz İlçesinin  TFF Bal Ligindeki tek temsilcisi olduklarına vurgu yapan Kulüp Başkanı Ali Cinel, başarılarını ikinci yarı maçlarında da devam ettirme düşüncesinde olduklarını ifade etti.

Teknik Direktör Aydın Dursun nezaretinde iyi bir kamp dönemi geçirildiğini hatırlatan Başkan Cinel, 2.Transfer döneminde oldukça hareketli takımlardan olduklarını söylerken yeni isimlere güvendiklerini ifade etti.

Başkan Cinel Maltpespor maçı hakkında da görüşlerini aktarırken müsabakadan alacakları galibiyetin müthiş bir moral-motivasyon katacağına vurgu yaptı.

Galibiyetle dönmek istiyoruz

"Her iki takım için de son derece önemli bir maç yaşanacak. Tabii ki biz lider olmanın da verdiği avantajla evimize galibiyetle dönmek istiyoruz” diye konuşan Cinel, “Maltepespor ile aramızda olan 2 puanlık farkı 5'e çıkarmak istiyoruz. Takıma 6 yeni futbolcu transfer edildi 6 oyuncumuz ile takımdan ayrıldı. Yeni gelen futbolcu kardeşlerime hoş geldiniz diyor ve onların kulüplerine büyük katkıda bulunmalarını beklediğimizi söylemek istiyorum" dedi.

Altı oyuncu gitti, yerleri hızlı doldu

Beykoz İshaklıspor takımından 2. Transfer döneminde Kaleci Yakup Mert Çakır, Serhat Mumcu, Taner Türk, İsmail Üçkardeş, Batuhan Demirkılıç ve Oğuzhan Öztürk ile yollar ayrılırken, Muhammed Ali Semiz, Ali Emre Erhal, Muharrem Yüksel, Nevzat Doğukan Yamanarslan, Halil İbrahim Ekşi ve Yunus Emre Mahim takıma yeni dahil olan futbolcular oldular.

Spor Servisi

5 yılda 15 yıllık harcadı…
Önceki 5 yılda 15 yıllık harcadı…
Beykoz'un köy kahveleri görünümüyle dikkat çekiyor
Sonraki Beykoz'un köy kahveleri görünümüyle dikkat çekiyor