Beykoz İshaklıspor’da 2-1’lik mutluluk

  • 0
  • 1573
Beykoz İshaklıspor’da 2-1’lik mutluluk
Beykoz İshaklıspor’da 2-1’lik mutluluk
Beykoz İshaklıspor’da 2-1’lik mutluluk

TFF Bölgesel Amatör Lig 1. Grupta alan İshaklıspor, deplasmanda Bayrampaşaspor karşısında aldığı 2-1'lik galibiyetin mutluluğunu yaşıyor.

Bordo-Mavili ekip tarihinde ilk kez yer aldığı TFF Bal Liginde ilk galibiyet sevincin de yaşayıp kendi tarihine not düşmüş oldu.

Beykoz İshaklıspor'da Başkan Ali Cinel galibiyetin camialarında son derece büyük bir sevinç yaşattığına dikkati çekti.

Ali Cinel, "Ben sezon öncesi yatığım açıklamada ligin sürpriz takımlarından biri olacağımızı söylemiştim. Nitekim ilk maçımızda Maltepespor'u elimizden kaçırdık." dedi.

Cinel, İlk yarıdaki tarihimizde ilk maça çıkmanın heyecanı varken sahada heyecan yaşanmıştı ancak, ikinci yarıda galibiyeti kaçıran taraf biz olmuştuk. Bayrampaşaspor maçında da son düdüğe kadar mücadelemizden vaz geçmeyince hakkımız olan galibiyete de ulaştık" ifadelerine yer verdi.

Cuma günü Beykoz Stadında sezonun üçüncü karşılaşmasında Beylikdüzüspor'u konuk edeceklerini hatırlatan Başkan Cinel "Saat 14.00'de başlayacak maçta Beylikdüzüspor'u konuk edeceğiz. Bu müsabakadan da galibiyetle ayrılmayı bekliyoruz. Hafta içinde neşeli mi neşeli bir antrenman süreci yaşanmakta. Ben Beykozlu futbolseverleri maçımıza davet ediyorum. Beykoz İlçesinin temsilcisi olarak ilçemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz" dedi.

Spor Servisi

İsrail - Filistin Meselesinin Arka Planı 2
Önceki İsrail - Filistin Meselesinin Arka Planı 2
Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Sonraki Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi