Beykoz İshaklıspor alacağı 3 puanın önemini biliyor

  • 0
  • 3073
Beykoz İshaklıspor alacağı 3 puanın önemini biliyor
Beykoz İshaklıspor alacağı 3 puanın önemini biliyor

TFF Bölgesel Amatör Lig 1. Grubunda zirve yarışının ortaklarından olan Beykoz İshaklıspor, Cuma günü çıkacağı Nişantaşıspor karşılaşmasının hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor.

İlk kez yer aldığı ligde 18 puanlı lider İstanbul Beylikdüzüspor'un ardından aynı puana sahip oldukları (17 ) Küçükçekmecespor'un ardından 2. sırada yer alan Bordo-Mavili ekipte Aydın Dursun yönetimindeki antrenmanlar oldukça neşeli geçiyor.

İshaklıspor Kulüp Başkanı Ali Cinel, Beykoz’u başarı ile temsil ettiklerinin altını çizerken, "Çok zorlu bir ligde şampiyonluk hesapları yapıyor olmak camiamızı fazlası ile mutlu etmekte. Grubumuzda yer alan 16 takımdan 9 tanesi Profesyonel Liglerde mücadele etmiş ve birçoğu da Türk Sporunun köklü kulüpleri. Biz işte bu özelliğe sahip takımlar içinden sıyrılıp zirve yarışın ortak olduk. Bu işi sonuna kadar götürmekte kararlıyız. Beykoz İlçesini profesyonel ligde temsil eden bir takım yok ve biz bunu gerçekleştirme düşüncesindeyiz" şeklinde konuştu.

ALACAĞIMIZ 3 PUANIN ANLAMI BÜYÜK OLUR

Cuma günü Beykoz Stadında oynanacak maça Beykozlu futbolseverleri davet eden Başkan Cinel, "Zorlu bir mücadele yaşanacağı bir gerçek. Ancak biz de takım olarak 90 dakika maçtan kopmayan, moralini bozmayan bir takımız. Teknik Direktörümüz Aydın Dursun Yönetiminde başlayan antrenmanlarımızdaki görüntü bizleri fazlası ile mutlu edip umutlandırmakta. Puan tablosunda hemen altımızda yer alan rakibimizi eli boş göndermek istiyoruz, bu bize büyük bir avantaj olarak yansıyacak, İnşallah Nişantaşıspor maçından da 3 puanla ayrılan taraf biz olacağız" ifadelerine yer verdi.

Spor Servisi

Beykoz Çavuşbaşıspor zirvede yalnız kaldı
Önceki Beykoz Çavuşbaşıspor zirvede yalnız kaldı
CHP Genel Başkanı Özgür Özel Beykoz’a geliyor
Sonraki CHP Genel Başkanı Özgür Özel Beykoz’a geliyor