Beykoz İshaklı SAL Klasmanı için iddialı

  • 0
  • 3545
Beykoz İshaklı SAL Klasmanı için iddialı
Beykoz İshaklı SAL Klasmanı için iddialı

Beykoz’un İstanbul Süper Amatör Ligdeki başarılı temsilcilerinden İshaklıspor Teknik Sorumlusu Gökhan Baladin bir açıklama yaptı.

“Beykoz 1908 ve Ortaçeşmespor'un ardından adımızı SAL Klasman Grubuna yazdıracağımızdan hiç şüphemiz yok" ifadelerini kullanan Baladin, “inanıyorum ki Klasman Grubunda da en renkli ve sürpriz takımlardan biri olacağız." diye konuştu.

Her ne kadar TFF İstanbul web sitesinde yer aldıkları İstanbul Süper Amatör Lig 4. Grubuna isimleri Çubukluspor olarak yazılsa da İshaklıspor olarak yoluna devam eden Beykoz temsilcisinin hafta sonunda Bay geçeceği için grupta maçı bulunmuyor.

Son iki haftaya girilirken Grup Şampiyonu Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor SAL Klasman Grubuna kalmaya daha önce garantilemişti.

Grupta 39 puanla ikinci sırada yer alan Bordo-Mavili takımın alttan gelen rakipleri ile 4 puanlık avantajı bulunmakta.

İshaklıspor sezonun son maçında evinde alt sıralarda yer alan Çıksalınspor'u konuk etme avantajına da sahip. Takım Antrenörü Gökhan Baladin yaptığı açıklamasın devamında şöyle konuştu:

"Bu andan sonra tüm dikkatimizi Klasman Grubuna çevirmiş durumdayız. Son hafta maçında İshaklı Mahallemiz sakinleri takımlarına büyük bir destek verecektir. Çünkü Klasman Grubu maçları bilindiği üzere tarafsız sahalarda oynamakta. Biz hiçbir rakibimizin kalan 2 maçta alacakları sonuçlar odaklanmadan sadece kendi işimize bakıyoruz. Süper Amatör Ligin yeni takımlarından biri olarak bizlerden olan beklentilerin farkındayız. İnanıyorum ki Klasman Grubunda da en renkli, ve sürpriz takımlardan biri olacağız."

Spor Servisi

İki Beykoz takımı Türkiye Şampiyonasında aynı gruba düştü
Önceki İki Beykoz takımı Türkiye Şampiyonasında aynı gruba düştü
Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada
Sonraki Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada