Beykoz İshaklı Mahallesine yeni ortaokul yapılacak

  • 0
  • 5795
Beykoz İshaklı Mahallesine yeni ortaokul yapılacak
Beykoz İshaklı Mahallesine yeni ortaokul yapılacak

Beykoz'da yeni inşa edilecek İshaklı Ortaokulu'nun yüzde 51'ini Ofton İnşaat yapacak.

İstanbul’da eğitimde bin hayırseverin desteği ile "Aziz İstanbul’a İyiliğin Bin Hali" projesi gerçekleştiriliyor.

Bu kapsamda İstanbul Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü, bağışçı Ofton İnşaat A.Ş. arasında okul yapım protokolü imzalandı.

İstanbul Valiliği’nde gerçekleştirilen protokol imza törenine: Beykoz Kaymakamı Faik Oktay Sözer, İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Murat Mücahit Yentür, Beykoz Çavuşbaşı Çiftlik Mahallesi Muhtarı Hayrettin Şenol, Bağışçılar Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı Yusuf Şimşek, Latife Şimşek ve aile üyeleri katıldı.

İmzalanan protokol ile Beykoz İlçesi, İshaklı Mahallesi’ne İshaklı İlkokulu/Ortaokulu yıkılarak yerine 8 derslikli İlkokul, 8 derslikli Ortaokul ve 2 derslikli Anasınıfı binasının yüzde 51’lik kısmı inşa edilecek.

Vali Gül, "Hayırseverimiz Yusuf Şimşek ve çocuklarına teşekkür ediyoruz. Allah, razı olsun, Allah, sayılarınızı artırsın. Bugün hem ilkokul, hem ortaokul hem de anaokulunu yapmış bulunuyoruz. Devlet ve vatandaş iş birliği ile inşallah eksik kalan kısımları tamamlayacağız. Okullarımızda yetişen çocuklarımız vatanımıza, milletimize faydalı olsun." ifadelerini kullandı.

Vali Gül, protokolün imzalanmasının ardından eğitime verdikleri destekten dolayı bağışçı ve aile üyelerine teşekkür ederek protokolün hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Haber Merkezi

Türkiye gündemine oturmuştu… Beykoz’a taşındı
Önceki Türkiye gündemine oturmuştu… Beykoz’a taşındı
Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Sonraki Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz