Beykoz Şeref Kurtuluş’u yalnız bırakmadı

  • 0
  • 16334
Beykoz Şeref Kurtuluş’u yalnız bırakmadı
Beykoz Şeref Kurtuluş’u yalnız bırakmadı
Beykoz Şeref Kurtuluş’u yalnız bırakmadı
Beykoz Şeref Kurtuluş’u yalnız bırakmadı
Beykoz Şeref Kurtuluş’u yalnız bırakmadı

Beykoz spor camiasının yakından tanıdığı isimlerden olan BİSK Başkan Yardımcısı Şeref Kurtuluş’un eşi Aysel Kurtuluş vefat etti.

Merhume Aysel Kurtuluş’un hastalığı 2020 yılın kasım ayında yakalanmış olduğu Kovid hastalığının tedavi döneminde ortaya çıkmıştı. Hastalığının, erken teşhis edilip, ortaya çıkmasının ardından yoğun bir tedavi sürecine giren Aysel Kurtuluş’a ilik nakli yapılmış, iyi olacağına yönelik ümitler yeşermişti.

Beykoz Amatör Spor Kulüpler Birliği Başkan Vekili ve Gümüşsuyu Spor Kulübü eski Başkanı Şeref Kurtuluş’un eşi Aysel Kurtuluş (54), bir bucuk yıldır tedavi gördüğü lösemi hastalığına yenik düşerek hayata veda etti. Merhume Aysel Kurtuluş için Gümüşsuyu Merkez Camii’nde ikindi namazına müteakip cenaze namazı kılındı.

Eşinin tabutun başında taziyeleri kabul ettiği ve oldukça üzgün olduğu görülen Şeref Kurtuluş’u acılı gününde spor camiasının ötesinde, siyaset, iş ve STK camiası da yalnız bırakmadı. Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Düşmez, BİSK Başkanı Asım Özdemir ve İHH Beykoz Şube Başkan Vekili Mikail Akyıldız göze çarpan isimler oldu.

Oldukça kalabalık bir grubun hazır bulunduğu cenaze namazında merhume Aysel Kurtuluş için sevenlerinden helallik alındı. Namaz sonrası Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ında aralarında olduğu isimler merhumenin tabutunu cenaze arabasına taşıdı. Kemerüstü Mezarlığına götürülen merhume Aysel Kurtuluş, burada sevenlerinin gözyaşları arasında, dualar eşliğinde ebediyete teslim edildi.

Çubuklu Spor Kulübü Başkanı Coşkun Tosun, Akbaba Mahalle Muhtarı Yüksel Kılıç, Paşabahe Spor Kulübü Başkanı Coşkun Okur, KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, BEYMEZ Başkanı ve Dost Beykoz Yazarı Erdal Öztürk, Meclis Üyeleri Recayi Çelik, Süha Pekkip, Beykoz Tokatköy Şoförler ve Esnaflar Odası Başkanı Bahattin Karadurmuş, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun, Gümüşsuyu Mahalle Muhtarı Şaban Efe, Soğuksu Mahalle Muhtarı Muammer Aydınoğlu ve Çubuklu Mahalle Muhtarı Hüsnü Kolcu’da Şeref Kurtuluş’u zor gününde yalnız bırakmadı.

İki kız, bir oğlan olmak üzere 3 çocuk annesi ve 4 torunu olan Aysel Kurtuluş için Beykoz’da çok sayıda taziye mesajı yayınlanarak, Kurtuluş Ailesinin acısı paylaşıldı.

Haber Merkezi 

Vazgeçin!
Önceki Vazgeçin!
Beykoz’da Boğaza nazir iftar çadırı dolup taşıyor
Sonraki Beykoz’da Boğaza nazir iftar çadırı dolup taşıyor