Kültür

Beykoz, Selçuk Balcı'ya Doyamadı...

Beykoz, Selçuk Balcı'ya Doyamadı...
2014.08.01 00:00
| | |
16633

Video galeri

Rize Çayeli'nin ele avuca sığmayan delikanlısı Selçuk Balcı, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Beykoz Hayal Kahvesi'ni dolduran hayranlarını coşturdu.

Yaklaşık 2 saat boyunca sahneden inmeyen Selçuk Balcı için konser alanını dolduranlar,"Saatler geçse de doyamadık" yorumunu yaptı.

Karadeniz müziğinin sevilen seslerinden Selçuk Balcı, 5 kişilik orkestrası eşliğinde Hayal Kahvesi'ni dolduran yaklaşık 250 kişiye konser verdi. Genellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde sanatçı, söz ve müziği kendisine ait olan Deniz Üstünde Fener adlı şarkısını iki kez okudu. Rize, Trabzon ve Artvin yörelerine ait ezgileri kemençesiyle seslendiren sanatçıya hayranları da keyifle eşlik etti. Zaman zaman Tulum üstadı Cengiz Alkan'ı izleyicilerle başbaşa bırakan Selçuk Balcı, Virtüöz Alkan'ın 'Mini Solo Konseri'ni kendisi de ilgiyle takip etti.

Konserin sonuna doğru sahneyi, 8 yıl önce kanserden dolayı aramızdan ayrılan Kazım Koyuncu'nun kardeşi Niyazi Koyuncu ile paylaşan başarılı şarkıcı Selçuk Balcı,Koyuncu'nun şarkılarına da kemençesi ile eşlik etti.

Halay Kahvesi'nde gerçekleştirdiği konser sonrası hayranlarının ısrarını kırmayan 25 yaşındaki genç sanatçı Selçuk Balcı, uzun kuyruk oluşturan sevenleriyle bol bol fotoğraf çekindi.

Öte yandan Selçuk Balcı'nın orkestra ekibinde şu isimler yer aldı:

Cengiz Alkan

Fikret Dedeoğlu

Önder Ciner

Göksel Bektaş

Mehmet Zafer

Ömer Muhammed

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Çubuklu, Hayal Kahvesi, Niyazi Koyuncu, Selçuk Balcı

reklam
1 Yorum
İsmet imay03.07.2015 13:42:04

Beykoz selcuk balciya doyamaz tabi oyle birmekana kac beykozlu gide bilirki

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"