Beykoz, şehit ailesinin acısını paylaştı

  • Güncelleme: 05.08.2015 11:15
  • Okunma: 8539 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Muş'un Malazgirt ilçesinde şehit edilen Binbaşı Arslan Kulaksız'ın baba ocağını ziyaret etti.
Beykoz, şehit ailesinin acısını paylaştı

Terör örgütü PKK tarafından şehit edilen Binbaşı Arslan Kulaksız'ın baba ocağı olan Amasya Merzifon ilçesine bağlı Ortaova Köyü'nde yaşanan acılar paylaşıldı. İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Arslan Kulaksız, Muş'un Malazgirt ilçesinde 27 Temmuz 2015 günü saat 19.20'de içerisinde ailesinin de bulunduğu bir sırada özel aracına açılan ateş sonucu şehit olmuştu. Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, şehit Binbaşı Kulaksız'ın baba evi olan Amasya'nın Merzifon İlçesi Ortaova Köyü'ne gitti ve Beykoz adına aileye başsağlığı diledi. Binbaşı Arslan Kulaksız'ın anne ve babasının ellerini öpen Muharrem Kaşıtoğlu, aileden helallik de istedi.

‘Şehit Komutan’ın acısı Beykoz’da da hissedildi’

Kendisine ait sosyal paylaşım sitesinden, Merzifon İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Arslan Kulaksız'ın ailesine gerçekleştirdiği ziyaretin fotoğraflarını paylaşan Muharrem Kaşıtoğlu, bu sırada "Rabbim tüm şehitlerimizden razı olsun..." ifadesini kullandı. Fotoğrafın altına çok sayıda Beykozlu mesaj yazarken, Başkan Yardımcısı Kaşıtoğlu'na pek çok vatandaş, "Allah sizden razı olsun" diye yazdı.

Mesajların içerisinde Nisa Yıldırım Topçu adlı bir Beykozlu vatandaş ise eşinin, askerliği döneminde Şehit Binbaşı Kulaksız'ın şoförü olduğunu ve Komutan Arslan Kulaksız ile zaman zaman görüştüklerini yazdı. Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız için "Çok şerefli bir askerdi, insandı, babaydı, abiydi..." ifadelerini kullanan Beykozlu Nisa Yıldırım Topçu, hain pusuda can veren Binbaşı Kulaksız'ın acısını ailecek hissettiklerini dile getirdi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz