Beykoz SAL temsilcisi Kavacık 3. galibiyetin peşinde

  • 0
  • 2365
Beykoz SAL temsilcisi Kavacık 3. galibiyetin peşinde
Beykoz SAL temsilcisi Kavacık 3. galibiyetin peşinde

İstanbul Süper amatör Lig 8. Grup Beykoz temsilcilerinden Kavacıkspor'da Cumartesi günü oynanacak Çamlıcaspor müsabakasının hazırlıkları tamamlandı.

Sezonun ilk 3 haftasından 2 galibiyet bir de beraberlik çıkaran Yeşil-Beyazlı ekipte Kulüp Başkanı Enes Kararmaz maçı kazanıp zirve yarışındaki konumlarını sağlama almayı hedeflediklerini belirtti.

Başkan Kararmaz, "grupta ilginç bir özellik var ve profesyonel liglerin havasını teneffüs etmiş takımlar da bulunmakta. İlk iki haftalık galibiyet serisi sonrasında, geride kalan hafta sonunda kazanabileceğimiz bir müsabakadan tek puanla ayrılıp namağlup olarak 4. haftaya geldik. Çamlıcaspor her ne kadar ilk iki maçını kaybetmiş olsa da maçta varını yoğunu ortaya koyacaktır. Biz genç ama deneyim kazanmış kadromuz ile grupta şampiyonluk yolunda galibiyetlere devam etmek zorundayız" ifadelerine yer verdi.

Ulaş Aybaşı, BAY haftası öncesi 3 puan almalıyız

Kavacıkspor Kulüp Başkan Yardımcısı Ulaş Atbaşı ise Çamlıca maçını kazanıp BAY geçecekleri haftaya mutlu girmek istediklerini söyledi.

“Ben futbolcu kardeşlerimin güzel bir mücadele örneği sergileyip bizlere galibiyet sevinci yaşatmasını bekliyor ve onlara inanıyorum” diyen Atbaşı, “Genç ve her ne şart olursa olsun, rakip kim olursa olsun son dakikaya kadar maçtan ve mücadeleden kopmayan bir takım olmamız en büyük avantajımız" cümlelerini kullandı. 

Kavacıkspor’un son antrenmanını Başkan Enes Kararmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri de takip etti. Kavacıkspor - Çamlıcaspor karşılaşmasının 21 Ekim Cumartesi Günü Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında Saat 15.30'da oynanacağı bildirildi.

Spor Servisi

Kulüp yöneticilerinden Beykoz Kaymakamına ziyaret
Önceki Kulüp yöneticilerinden Beykoz Kaymakamına ziyaret
Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Sonraki Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi