Beykoz sakini Ebru Gündeş ve iddialar

  • 27.11.2017 12:19
  • Güncelleme: 27.11.2017 12:21
  • Okunma: 9653 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Kanlıca'da ikamet etmesiyle bölge halkının ilgilendiği Ebru Gündeş'e yönelik iddialara yakın arkadaşı Yeşim Salkım cevap verdi.
Beykoz sakini Ebru Gündeş ve iddialar

Ebru Gündeş ve Rıza Sarraf ayrılıyor mu?

Kısa bir süre önce Ebru Gündeş hakkında bir iddia ortaya atılmış ve şarkıcının Kanlıca'daki yalısından ayrıldığı haberleri yapılmıştı. Lifetime kanalında Mehmet Coşkundeniz ve Seçkin Piriler ile 'Laf Bende Kalmasın' programını sunan Yeşim Salkım konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Şarkıcı Ebru Gündeş'in eşi Rıza Sarraf’ın evlilik hediyesi olan Kanlıca’daki yalıyı terk ettiği son konserinde 150 bin dolarlık alyansı olmadan çıktığı iddia edilmişti.. Bu işaretler yine son dönemdeki boşanma iddialarına delil olarak gösterilmişti. Bugün Yeşim Salkım'dansa bambaşka açıklamalar geldi:

“Ebru Gündeş benim kız kardeşim gibidir, Cumartesi günü onunla birlikteydik ve konuşma fırsatım oldu. Kadınlar farklı yüzükler takarlar ve zaten Ebru sahnede aksesuar olarak da farklı yüzükler kullanan bir isim yani yüzüğünü çıkardı gibi bir durum yok, ayrıca Ebru Kanlıca’daki yalıdan da taşınmadı. Sadece hafta sonu için farklı bir yere geçti ve yalıya dönecek. Ebru böyle bir dönemde çocuğunun babası olan adamı bırakıp gidecek bir kadın değil."

Haber Merkezi