Beykoz Sahiline bir düzenleme daha geliyor

  • Güncelleme: 01.10.2020 14:46
  • Okunma: 5623 kez
  • Yorum: 3
Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, sahil düzenlemelerinin hız kesmeden bundan sonraki süreçte de devam edeceğini söyledi.
Beykoz Sahiline bir düzenleme daha geliyor

Daha önce Beykoz Sahilindeki düzenleme birçok vatandaş tarafından beğeni toplarken, bazı vatandaşlarca da çeşitli yönlerden eleştirilmişti.

Beykoz Sahilinin 2. etap düzenleme çalışmaları Su Ürünleri otoparkı olarak bilinen bölgede ve Gümüşsuyu Restoran'ın ilerisindeki alanda devam ediyor.

Yakın zamanda tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulması planlanan düzenlemeyle ilgili Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

"1.'si çok beğenildi, ikinciyi yapıyoruz"

Yaklaşık 7 ay süren birinci düzenleme çalışmasının çok beğenildiğini kaydeden Aydın, "1. bölüm çok beğenilince 2.'sini çekelim dedik, Beykoz sahildeki 2. Etap çalışmaları devam ediyor." ifadelerini kullandı.

Otopark olarak kullanılan alanın büyük bir sahil parkına çevrilmesi akıllara araçlar nereye park edilecek sorusunu getirdi. İlerleyen dönemde Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'ın bölgedeki otopark sorunu için de bir proje ortaya koyacağı iddialar arasında yer alıyor.

Haber Merkezi

Yorumlar (3 Yorum)

coconat (2 hafta önce)

Beykoz sahili için facia olmuş gördüm ve içim sızladı Beykoz çok nostaljik bir yer ama o havasından eser kalmamış beton görüntüsü ve araya serpiştirilen ağaçlar inanılmaz soğuk bir hava katmış kayıkların bağlı olduğu kıyı çok çok güzeldi neden Beykoz orijinal kalmıyor? Neden her yer beton olunca çok güzel oluyor havası yaratılıyor? Gelişmek betonlaşmayla maalesef olmuyor... Sahil keşke düzenlenseydi değişmeseydi..

Mehmet (2 hafta önce)

Beykoz sahili güzel ve potansiyeli olan bir yer ama avrupa yakasında ki sahillerin baya gerisinde daha da gelişmesi lazım

Ali Sinan (2 hafta önce)

Belediye ve kaymakamlıkta işi olanlar için otopark çok iyiydi. Sokak aralarına park etmek çok zor. Önce bu sorun halledilip park yapılsaydı iyi olurdu. Nereye otopark yapılacak merak ediyorum. Yakınlarda pek yok öyle geniş bir yer.

Yorum Yaz