Spor

Beykoz sahalarında torun Nejat Uygur

Beykoz sahalarında torun Nejat Uygur
13.02.2018 07:48
| | |
10065

Merhum tiyatrocu Nejat Uygur'un adını taşıyan torun Nejat Uygur, Beykoz TED Koleji Spor Kulübü ile yeniden yeşil sahalara döndü.

Çubukluspor altyapısında yetişen ve aynı kulüpte futbol oynayan Nejat Uygur, bir süre verdiği aranın ardından 2017-18 Sezonunda 2. Amatör Lige katılan Beykoz Temsilcilerinden TED İstanbul Koleji Spor Kulübü ile çok sevdiği futbola dönüş yaptı.

Nejat Uygur aynı zamanda  FOX TV Ekranlarında yayınlanan "Bizim Hikaye " adlı dizide de yer alıyor. Dizide Hikmet karakterini canlandıran Nejat Uygur, ünlü komedyen Nejat Uygur’un torunu Behzat Uygur’un ise oğlu.

Lise eğitiminden sonra oyunculuğa merak saran torun Uygur, ilk kez "Bizim Hikaye" dizisinde rol almıştı. Nejat Uygur aynı zamanda profesyonel olarak da gitar çalıyor.

TED İstanbul Kolejinin hafta sonunda Paşabahçe Stadında oynadığı Elmalıspor müsabakasında ikinci yarı oyuna dahil olan Nejat Uygur bütün çabası ve tempolu oyununa karşın takımına galibiyet getirecek gol kaydına muvaffak olamadı.

Nejat Uygur'un Babası olan Behzat Uygur'da lisanslı bir futbolcu, Galatasaray Amatör Futbol Takımında uzun yıllar futbol oynamasıyla lisanslı bir futbolcu olduğu kamuoyunca bilinmektedir.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Nejat Uygur

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"