Beykoz Belediyesi Sağlık İşleri Kavacık'a taşındı

  • Güncelleme: 13.09.2019 15:15
  • Okunma: 4445 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, daha iyi hizmet verebilmek adına daha donanımlı olan Kavacık’taki yeni binasına taşındı.
Beykoz Belediyesi Sağlık İşleri Kavacık'a taşındı

Daha önce Kavacık Ek Hizmet Binası olarak kullanılan yerde bakım ve yenileme çalışmaları yapıldı. Kısa sürede çalışmaları tamamlanan binada Sağlık İşleri Müdürlüğü hizmet veriyor.

Yenilenen binanın eski duvarları tamamen yıkılarak zemindeki eski seramik kaplamalar söküldü. Yeni planlamaya uygun bir şekilde bölme duvarlar ve merdiven kaplamaları yapılan binanın alt katında yaşlı ve engelliler için kuaförlük hizmeti de verilecek.

Evrak kayıt kalem ve muayene işlemlerinin yapıldığı 1. kat, diş tedavi hizmeti verilen 2. kat, 4 psikoloğun çalıştığı 3. kat, bodrum ve zemin kat olmak üzere 3 kattan oluşan binanın zemin katında ise cenaze işleri ve ambulans büroları bulunuyor.

Başkan Murat Aydın "Hemşehrilerimizin ve personelimizin donanımlı modern bir ortamda daha kolay hizmet alabilmesi için müdürlüğümüzü yeni binasına taşıdık. Yeni binada hizmet verecek olan Sağlık İşleri Müdürlüğü’müzün yeni ilçemiz için hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Sağlık İşleri, Kavacık

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz