Beykoz Runners ekibi, 30 Ağustos için koştu

  • 0
  • 5637
Beykoz Runners ekibi, 30 Ağustos için koştu
Beykoz Runners ekibi, 30 Ağustos için koştu

Beykoz'da bir birinden değişik mekanlarda bağımsız birkaç arkadaşın ortaklaşa yaptıkları koşulara sıklıkla rast geliniyor.

Kimi zaman Beykoz Korusu, kimi zaman sahil kesimi, kimi zaman da Hidiv Kasrı'nı parkur edinen koşu sevdalılarına bir başka alternatif daha var.

Beykoz Runners adı altında bir grupları olsa da bu grubu daha geniş kitlelere ile buluşturma düşüncesi ile hareket edenler aralarına aynı heyecanı yaşamak isteyenleri de davet ediyor.

Paşabahçe Futbol Takımında futbolculuk yaşantısı ve antrenörlüğü bulunan Ali Sezer de arkadaşları ile bu amaç doğrultusunda hareket ediyor.

Dost Beykoz'a bir takım açıklamalarda bulunan Sezer, şu ifadelere yer verdi:

"Biliyorsun bana yer zaman fark etmez mekan hiç önemli değil spor yapmaktayım, kilometrelerce koşmaktayım. Bunun için arkadaşlarla Beykoz Runners adı altında buluşmaktayız. Kalabalık bir şekilde herkese uyan iş çıkışı, izin günleri gibi zamanlarda toplu olarak antrenmanlar yapıp kalabalığın motivasyon gücünü kullanmayı hedefledik. Bu süreçte hiç tanımadığım insanlarla tanıştım onlarla birlikte koştum, çok güzel anılar biriktirdik."

Beykoz Runners Grubunda bir birinden değişik meslek gruplarından ve yaşlarından, kadın-erkek birçok isim var.

Beykoz'un eski başarılı futbolcularından Paşabahçespor'da Kaptanlık yapmış olan Osman Önerbay da bu işin ön ayaklarından biri konumun, gruptaki insan sayısının da arttırılması hedefleniyor.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'ı da bir gün yanlarında görmek istediklerin söyleyen Ali Sezer ile Osman Önerbay davette bulundu.

Spor Servisi

Beykoz'un Anadolukavağı'ndan ne istiyorlar?
Önceki Beykoz'un Anadolukavağı'ndan ne istiyorlar?
Beykoz Örnekköy’de alacak verecek çatışması
Sonraki Beykoz Örnekköy’de alacak verecek çatışması
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz